نحوه دوخت پارچه پشمی با چرخ خیاطی

10 / 10
از 1 کاربر

نحوه دوخت پارچه پشمی با چرخ خیاطی

پارچه های پشمی از جمله انواع پارچه هایی هستند که دوخت آنها با استفاده از چرخ خیاطی مستلزم رعایت برخی از نکات است. در این مقاله قصد داریم نحوه دوخت این نوع پارچه ها را با چرخ خیاطی شرح دهیم. پارچه های پشمی به موجب ساختاری که دارند در زیر سوزن در چرخ خیاطی حلقه می زنند و جمع می شوند بنابراین به منظور ممانعت از بروز چنین مشکلی توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه دوخت پارچه پشمی با چرخ خیاطی را به شما کاربران عزیز بیاموزیم.

  • برای شروع دوخت با چرخ خیاطی شما باید ابتدا اقدام به آماده سازی چرخ خیاطی و همچنین پارچه نمایید.
  • برای اینکه پارچه پشمی در زیر چرخ خیاطی جمع نشود و پرزهای آن به سوزن گیر نکنند باید بین سوزن در چرخ خیاطی و پارچه پشمی یک تکه لایه چسب و یا دستمال کاغذی بگذارید. البته توصیه می شود ا لایه چسب استفاده کنید زیرا هم مستحکم تر است و هم دوخت آن با چرخ خیاطی آسان تر است.
  • سپس کار دوخت را آغاز کنید و فقط در حین دوخت با چرخ خیاطی دقت داشته باشید که لایه چسب جمع نشود.
  • در مرحله آخر و پس از تکمیل فرآیند دوخت با چرخ خیاطی به احتی می توانید لایه چسب و یا دستمال کاغذی را از پارچه جدا کنید.

در سایت چرخ خیاطی هدف بر این است تا با ارائه مقالات آموزشی و کمکی در زمینه چرخ خیاطی و نحوه استفاده از آن، کار با چرخ خیاطی را برای شما کاربران عزیز آسان تر نماییم. بنابراین در صورت تمایل به یادگیری کار با انواع چرخ خیاطی نظیر چرخ خیاطی سردوز ، چرخ خیاطی صنعتی و چرخ خیاطی خانگی در بخش مقالات چرخ خیاطی با ما همراه باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :