۶ کودک مفقودی پیدا شدند

۶ کودک مفقودی پیدا شدند


ساعاتی پیش شش کودک تبعه افغان که از روز دوازدهم فروردین ماه امسال از خانه خود در گرمسار به مقصد تهران خارج شده بودند ساعاتی پیش پیدا شده و در حال انتقال به مقر پلیس آگاهی هستند.

پیش از این نیروی انتظامی با اعلام دستور سراسری برای یافتن این کودکان اعلام کرده بود: دو پسر و چهار دختر ، سه تا ۱۲ ساله از دوخانواده تبعه افغان روز ۱۲ فروردین ساعت ۸ شب در حالی که والدین در منزل حضور نداشتند با یک دستگاه خودروی سواری به سمت تهران حرکت کرده و در یکی از میادین تهران پیاده شدند.

والدین این کودکان در ساعت ۲۰:۳۰ ، ۱۳ فروروین با حضور در کلانتری ۱۱ گرمسار فقدان فرزندان خود را اعلان نموده و بلافاصله با توجه به خردسال بودن کودکان و حساسیت خبر، این موضوع به جد در دستور کار پلیس گرمسار قرار گرفته و با تشکیل کار گروهی متشکل از پلیس اطلاعات و آگاهی استان و فرماندهی شهرستان گرمسار تشکیل و این مسئله به صورت جدی در دست پیگیری قرار گرفت.

محمد ۱۲ ساله که برادر بزرگتر است چند ماه قبل نیز به تهران فرار کرده و مشغول تکدی‌گری بوده که توسط شهروندان به اورژانس اجتماعی تحویل و پس از آن تحویل خانواده خود در گرمسار شده است.

همچنین بر اساس اظهارات خانواده و راننده خودرویی که کودکان را به تهران برده و سوابق این فرزند ارشد خانواده به نظر می‌رسد این شش کودک به منظور کسب درآمد از راه تکدی گری به تهران عزیمت کرده باشند.

۴۷۲۳۷

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *