یکی از ضاربان محیط بانان خوزستانی بازداشت شد

یکی از ضاربان محیط بانان خوزستانی بازداشت شد


یکی از ضاربان محیط بانان خوزستانی بازداشت شد

جامعه > محیط زیست – مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از شناسایی و بازداشت ضارب اصلی محیط بانان خوزستانی خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر ضاربان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين و به نقل از سازمان محيط زيست، احمدرضا لاهیجان‌زاده ضمن تقدیر از تلاش، همکاری و همراهی نیروی انتظامی استان خوزستان به ویژه پلیس اطلاعات نیروی انتظامی شهرستان دزفول در دستگیری خاطیان قانون و تعدی‌گران به امنیت جامعه و محیط زیست گفت: شب گذشته، ضارب اصلی محیط بانان محیط پارک ملی دز دستگیری شد. تلاش و تحقیقات برای دستگیری سایر متخلفان ادامه دارد.

وی درمورد آخرین وضعیت سه محیط بان مصدوم در این حادثه اظهار کرد: دو محیط بانی که بر اثر اصابت گلوله به دست و بازو، زخمی و در بیمارستان بستری شده بودند پس از دو روز با بهبود نسبی از بیمارستان مرخص شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان ادامه داد: یکی دیگر از محیط بانان که بر اثر اصابت گلوله به ناحیه اتصال بازو و کتف و آسیب‌دیدگی استخوان، دچار خونریزی و جراحت شدید شده بود پس از انجام عمل جراحی سخت که خوشبختانه با موفقیت صورت پذیرفت، به تازگی از بیمارستان مرخص شده است.

 اول اردیبهشت سال جاری چهار متخلف صید غیرمجاز که سرنشینان دو قایق در حال حرکت در منطقه بودند با استفاده از اسلحه جنگی کلاشینکف و شلیک مستقیم به چهار محیط بان پارک ملی دز که در حال خدمت بودند، سه محیط بان را مجروح کردند.

47234

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *