یادداشت عسگرپور درباره دلیل تعطیلی «هنرپیشه‌شو»: در راه استعدادیابی دیگری جان داد یا جنگ اپلیکیشن‌ها بود؟

یادداشت عسگرپور درباره دلیل تعطیلی «هنرپیشه‌شو»: در راه استعدادیابی دیگری جان داد یا جنگ اپلیکیشن‌ها بود؟


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،«هنرپیشه‌شو» برنامه استعدادیابی حوزه بازیگری و هنرپیشگی بود که پیش از آن که به مرحله تولید برسد و در مرحله پیش‌تولید لغو شد و همین امر حاشیه‌هایی برای برنامه «عصر جدید» به وجود آورد چرا که عده‌ای تعطیلی این برنامه را به آغاز برنامه «عصر جدید» ربط دادند. ارتباطی که همان ابتدای کار تکذیب شد و حالا هم محمدمهدی عسگرپور تهیه‌کننده در یادداشتی اینستاگرامی از دستور مستقیم رئیس سازمان صداوسیما برای تعطیلی تولید «هنرپیشه‌شو» و عدم تامین خسارت این پروژه نوشته است.

یادداشت این تهیه‌کننده را در ادامه می‌خوانید: 

«هشت ماه پیش به دستور رئیس صداوسیما برنامه ای با هدف کشف استعداد در حوزه بازیگری که از ده ماه قبلتر ازآن طرحش به تصویب رسیده بود متوقف شد. کلی آدم کاربلد دور هم جمع شده بودند و کلی کارهم شده بود، نمونه‌اش دکور که پس ازچند ماه ساخت و ساز آماده بهره برداری بود. ظاهرا ایشان (آقای رئیس) گفته بودند برنامه بی هیچ پرسشی تعطیل شود و خسارت هم پرداخت شود. برنامه فی الفور تعطیل شد ولی خسارتش(که میزانش هم توسط گروه کارشناسی تلویزیون معلوم شده بود) تااین لحظه پرداخت نشده است!

ای کاش آقای رئیس دو کار را تدبیر می کردند اول مشخص شدن دلیل توقف جهت فهم بیشتر ما و جلوگیری از گمانه زنی های مختلف مثلا اینکه این برنامه جان داده مسیر عبور برنامه استعدادیابی دیگر است و یا اینکه مسایل حامیان برنامه ها (که عمدتا مالی وپیچیده است) باعث شده یک سوپراپلیکیشن عزیز صداوسیما اپلیکیشن دیگر رابه خاک وخون بکشد و…..

دوم اینکه با نیمی از قاطعیتی که دستور به توقف دادند تسویه هم می کردند.

پ ن. دکور برنامه پس ازپنج ماه نگهداری به امید بهره برداری سرانجام در خردادماه ٩٨ تخریب کامل شد. »

تصاویری از تخریب دکور «هنرپیشه‌شو» که عسگرپور منتشر کرد

258258

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *