گزینه نظامی علیه ایران جواب نمی‌دهد/ لحن حرف زدن دشمن فرق کرده است

گزینه نظامی علیه ایران جواب نمی‌دهد/ لحن حرف زدن دشمن فرق کرده است


سردار سلامی: گزینه نظامی علیه ایران جواب نمی‌دهد/ لحن حرف زدن دشمن فرق کرده است

سردار پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم «مرتضی حسین‌پور شلمانی» در گلزار شهدای شلمان شهید حسین‌پور شلمانی را سپهسالاری آسمانی، شخصیتی شبه افسانه‌ای، فرمانده‌ای نابغه و تندیس ایمان دانست و گفت: حضور ما در این مراسم برای تجلیل از مقام این فرمانده شجاع است.

سردار سلامی در ادامه با تاکید بر اینکه در جهان امروز هیچ کشوری به خودی خود امن نمی‌شود، گفت: همه دشمنان ایران اسلامی امروز در تلاش هستند تا از ملت ایران ملتی وابسته و سرخورده بسازند اما تفکرات کودکانه آن‌ها محقق نمی‌شود.

وی شهیدان را الگوی نسل جوان کشور دانست و اظهار کرد: دشمنان انقلاب 40 سال است که تصورات باطلی علیه ملت ایران داشته اما همواره شکست خورده و ضعیف شده است. آمریکا در طول 40 سال همواره در مقابل ملت ایران شکست خورده است و ماجرای طبس و طوفان شن یک نمونه از شکست‌های آن‌هاست.

سردار سلامی

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه با بیان اینکه در سال‌های پایانی جنگ هشت ساله نفت ایران به دلیل هدف قرار گرفتن کشتی‌هایمان بسیار کم صادر می‌شد، اظهار کرد: امروز چیزی جز کابوس مرگ، اسرائیل را تهدید نمی‌کند.

وی با اعلام اینکه امروز اسرائیلی‌ها در کنار مرزهای خیالیشان لهجه‌های مختلفی را می‌شنوند تصریح کرد: آن‌ها امروز می‌گویند که با رژیم بشار اسد مشکلی ندارند و ایران را مشکل خود می‌دانند.

سردار سلامی با بیان اینکه امروز آمریکا تمام توان خود را برای ضربه زدن به انقلاب به کار گرفته است خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران از توطئه‌های دشمن آگاه است.

می‌خواهند ملت ایران را در مقابل نظام قرار دهند

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد با انجام عملیات روانی این تصور را در ذهن‌ها ایجاد کند که نظام جمهوری اسلامی ایران سست شده است تصریح کرد: آن‌ها می‌خواهند ملت ایران را در مقابل نظام قرار دهند تا مسئولان مجبور به مذاکره با آمریکا شوند.

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کرد تا در این روزها ملت ایران را به خیابان‌ها بکشاند افزود: شعور و بصیرت ملت ایران به قدری بالا بود که درسی همیشگی به دشمن داد.

سردار سلامی با اشاره به رزمایش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس اظهار کرد: براساس تحلیل‌های ما ارتش کشورهایی مانند آمریکا دیگر قدرت و توان ندارد و بر نقطه مقابل قدرت ملت ایران افزایش پیدا کرده ‌و به همین دلیل است که به دنبال کاهش قدرت دفاعی ایران هستند.

وی با تاکید بر اینکه امروز دشمن می‌داند که گزینه نظامی علیه ایران جواب نمی‌دهد و به همین دلیل به دنبال وارد کردن فشار اقتصادی بر ملت ایران است گفت: امروز ملت ایران بر دشمن پیروز شده ‌زیرا می‌بینیم که لحن حرف زدن آن‌ها فرق کرده است و فهمیده‌اند که باید برای اقتدار ملت ایران احترام قائل شوند.

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی می‌دانند که ملت ایران تسلیم نمی‌شود افزود: مقام معظم رهبری امروز به پیشرفت ملت ایران می‌اندیشد و شبانه‌روز به این فکر است که مردم در مقابل دشمنی‌ها آسیب نبیند.

سردار سلامی خطاب به عموم ملت ایران خاطرنشان کرد: امروز از این مکان این وعده را می‌دهم که ملت ایران در مقابل دشمنان پیروز می‌شود و آن‌ها را به خاک می‌کوبد. ملت ایران شرف خود را به سکه‌های طلا عوض نمی‌کند. ملت ایران به فضل الهی پیروز است به شرط آنکه تابع و پیرو رهبر انقلاب باشیم.

 

 

29215

 

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *