کاشت مو و ابرو در کلینیک رز

کاشت مو و ابرو در کلینیک رز


کاشت مو و ابرو ، تزریق چربی در کلینیک پوست و مو رز سه نوع از خدمات زیبایی می باشند که با استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی و بسیار تخصصی برای بیماران انجام می شوند. کادر حرفه ای این مرکز زیبایی که شامل متخصصانی کارآزموده و ماهر می شوند معتقدند که انجام فرآیند های زیبایی از جمله کاشت مو می تواند بر روی ظاهر افراد تاثیر شگرفی بگذارد، بخصوص اینکه آن ها رشد مو های طبیعی را بصورت دائمی تجربه خواهند کرد.

کاشت مو در کلینیک رز

کاشت مو یکی از بهترین ترفند های علم پزشکی زیبایی می باشد که در کلینیک رز به کار می رود و موجب خواهد شد تعداد مو های بیشتری روی سر رشد کنند. پزشک برای انجام این کار از بانک موی فرد استفاده خواهد کرد و با برداشتن مو ها از نواحی ضخیم و مستحکم پوست سر آن ها را به قسمت های نازک انتقال می دهد.

متاسفانه طبق آمار های بدست آمده در کل دنیا شصت درصد مردان و نیمی از بانوان مدل های مختلف ریزش مو را تجربه کرده و برای رفع این عارضه راهکار های مختلفی را امتحان می کنند. برخی از درمان های موضعی مثل مینوکسیدیل در این ردیف قرار می گیرند.

کاشت مو یک شیوه ترمیمی به شمار می رود که اولین بار در سال 1939 در کشور ژاپن انجام گرفت. پس از چندین سال و در دهه های بعدی متخصصین پوست و مو موفق به ترویج این تکنیک شدند و توانستند پیوند را به صورت گسترده تر انجام دهند.

آیا کاشت مو یک شیوه کارا است؟

پیوند مو سبب می شود که مو هایی زیبا و طبیعی جایگزین مو های بدون استحکام و از دست رفته شوند یک روش کارا است. در هر نقطه ای که کاشت مو انجام می شود مو ها از ده تا هشتاد درصد پس از چندین ماه رشد خواهند کرد.

به طور معمول مو های معمولی افراد می تواند با گذشت زمان نازک تر شده و افرادی که دارای فولیکول های موی ضعیف می باشند و رشد آنچنانی مو ها را مشاهده نمی کنند می توانند از روش کاشت مو نتایج بسیار موثری را دریافت نمایند. برای مثال طبق نتایج مطالعات انجام شده در سال 2016 ثابت شده است که درمان پلاسما هفتاد و پنج درصد مو های از دست رفته را باز می گرداند و نتایج خوبی خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که کاشت مو برای همه افراد کارایی ندارد و از آنجایی که این فرآیند زیبایی با استفاده از مو های خود فرد انجام خواهد شد، لذا این درمان برای موارد ذکر شده در ذیل نمی تواند خیلی موثر واقع شود.

افرادی که به طاسی گسترده و فراگیری مبتلا شده اند.

افرادی که به علت شیمی درمانی ریزش موی زیادی داشته اند.

وجود ضایعات پوستی متعدد ناشی از آسیب ناحیه

آیا کاشت مو درد دارد؟

درد می تواند یکی از عارضه های بعد از فرآیند کاشت مو باشد که در صورت بروز پزشک دارو های تسکین دهنده و ضد درد مانند ایبوپروفن را برای بیمار خود تجویز خواهد کرد تا بتواند بر آن غلبه کند. برخی از آنتی بیوتیک ها نیز جهت اجتناب از بروز عفونت های احتمالی تجویز می شوند. اگر بیمار التهاب و تورم زیادی داشته باشد دارو های ضد التهاب برای او گزینه مناسبی می باشند.

توجه به مراقبت های پس از کاشت مو

بیمار باید پس از انجام این عمل مراقبت باشد که به مو ها فشار زیادی وارد نشود و این موضوع بخصوص در هنگام حمام رفتن بسیار مورد اهمیت است.

انجام فعالیت های روزانه حداقل تا سه اول باید بسیار کم باشد.

فعالیت های ورزشی سنگین و کار های که موجب خستگی می شوند باید کنار گذاشته شوند.

کاشت ابرو در کلینیک رز

شاید بیشتر اوقات وقتی که ما خود را در آینه نگاه می کنیم کمتر به زیبایی ابرو هایمان توجه کنیم. در حقیقت این ابرو ها هستند که نقش قابل توجهی در تعریف چهره یک انسان دارند و او را بسیار زیبا و جذاب خواهند کرد. زمانی که فرد به دلایل مختلف ابرو های خود را از دست می دهد و یا به صورت کاملا تصادفی آن ها می تراشد، می تواند حس کند که چقدر وجود آن ها مفید بوده است و به اعمال زیبایی مانند کاشت ابرو روی می آورد.

شایع ترین علت ریزش موی ابرو که منجر به کاشت ابرو می شود

عوامل متعددی وجود دارد که می توانند موجبات ریزش مو های ابرو را فراهم آورند و منجر به طاسی یا کچلی ابرو ها شوند. این دلایل می توانند مرتبط با عدم رسیدگی مناسب به ابرو ها باشد و به دلیل آسیب های فیزیکی و شیمیایی مختلفی باشد که به آن ها وارد می شود.

برخی از بیماری ها بر روی رشد مو ها اثرگذارند و سب ریز مو ها می شوند. گاهی پیری خود نیز یک عامل موثر در ریزش مو است و زمینه کاشت ابرو را برای فرد فراهم می کند. فراموش نکنید که عوامل ارثی و سبک زندگی نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار در این موضوع می باشند.

کاندید مناسب کاشت ابرو

افرادی که در شرایط کامل سلامت جسمی و روحی به سر می برند جزو کاندید های مناسب کاشت ابرو می باشند. بانوان و آقایانی که به دلایل مختلف ریزش ابرو ها را تجربه می کنند می توانند از مزایای کاشت ابرو بهره مند شوند.

تزریق چربی در کلینیک رز

انتقال چربی که همچنین به نام پیوند یا تزریق چربی نیز از آن نام برده می شود یک روش زیبایی بسیار کارا و  موثر است که سبب پر شدن شیار های ایجاد شده بر پوست و رفع بی نظمی ها و نازیبایی های آن خواهد شد. تزریق چربی یکی از بهترین روش هایی است که در ابتدای دهه نود شیوه ای قابل پیش بینی محسوب شده است.

با بهره مندی از شیوه تزریق چربی می توان بر خطوط ایجاد شده در نواحی لب ها، کم حجم بودن لب ها و گونه ها و فرورفتگی چشم ها، خط اخم غلبه کرد و سبب حجیم تر شدن سینه و باسن و رفع چروک های دست و گردن و … شد.

چربی های مورد نیاز در تزریق چربی با استفاده از فرآیند لیپوساکشن و با ایجاد برش های چند میلی متری بدست می آیند که آن ها را معمولا از ناحیه ران یا پهلو استخراج خواهند کرد. سپس با سانتریفیوژ یا فیلتر کردن چربی ها آن ها را برای انتقال به اندام مورد نظر آماده می کنند.

خوشبختانه تزریق چربی به زمان زیادی برای انتقال به بافت نیاز ندارد و با استفاده از بی حسی موضعی انجام خواهد شد. بافت چربی به صورت مساوی و به اندازه کافی در اندام تزریق می شود. در صورتی که چربی های تزریق شد از اکسیژن کافی و مواد مغذی به اندازه مورد نیاز خود بهره مند شوند مدت ها ماندگاری خواهند داشت و اثر این فرآیند زیبایی به زودی از بین نمی رود.

کلینیک پوست و مو رز یکی از مجهزترین کلینیک های زیبایی با بکارگیری مجرب ترین پزشکان کشور در تهران می باشد.

2121

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *