پانته‌آ بهرام همبازی هانیه توسلی در «هفت شهر عشق»

پانته‌آ بهرام همبازی هانیه توسلی در «هفت شهر عشق»به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از معرفی محمدرضا فروتن، هانیه توسلی و ابوالفضل پورعرب به عنوان بازیگران بخش نمایشی اُپرای «هفت شهر عشق» که قرار است اوایل زمستان امسال در تالار وزارت کشور روی صحنه برود، پانته‌آ بهرام، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی و محمد ساربان نیز به این اُپرا پیوستند.

روزبه نعمت‌اللهی، سالار عقیلی و روزبه بمانی پیش‌تر به عنوان خوانندگان این اُپرا معرفی شده بودند. اسفندیار قره‌باغی، ودود موذن، عباس عابدین‌زاده، هادی قضات و شاهین آرین نیز سولیست‌های «هفت شهر عشق» هستند.

اپرای «هفت شهر عشق» براساس منطق الطیر عطار طراحی و نگارش شده و در آن از اشعار مولانا و حافظ نیز وام گرفته شده است و داستان «برانگیخته» (قهرمان داستان)  برای رسیدن به سر منزل مقصود است.

با همکاری بنیاد رودکی، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی به صورت زنده موسیقی این اُپرا را می‌نوازند. محمد عبدی‌زاده نویسندگی و کارگردانی این اثر را به تهیه‌کنندگی مرضیه مهدی‌زاده و علی آقایی‌نسب برعهده دارد.

«هفت شهر عشق» با گروه ۵۰ نفره حرکات فرم به سرپرستی نادر رجب‌پور و حدود ۲۰ بازیگر به جز بازیگران اصلی، دی امسال در تالار وزارت کشور روی صحنه می‌رود.

۲۴۱۲۴۳

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *