واکنش وکیل رحیم‌مشایی به شایعاتی درباره بازداشت او؛ از به کما رفتن تا شکنجه!

واکنش وکیل رحیم‌مشایی به شایعاتی درباره بازداشت او؛ از به کما رفتن تا شکنجه!


واکنش وکیل رحیم‌مشایی به شایعاتی درباره بازداشت او؛ از به کما رفتن تا شکنجه!

عادل حیدری  در خصوص شایعات مطرح‌شده در روزهای اخیر اظهار کرد: شایعات مطرح‌شده در خصوص موکلش به هیچ وجه صحت ندارد و مشایی در سلامت کامل به‌سر می‌برد.

وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی ابراز کرد: با همکاری بازپرس شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه، روز گذشته (یکشنبه) موفق به ملاقات موکلم در زندان اوین شدم و قریب به یک ساعت با وی گفت‌وگو کردم.

این وکیل دادگستری اضافه کرد: آقای رحیم مشایی در سلامت کامل به‌سر می‌برد و خودشان هم از شنیدن این شایعات متعجب شدند.

حیدری در ادامه خواستار برخورد دستگاه قضایی با شایعه‌سازان که با انگیزه‌های سیاسی دست به شایعه‌پراکنی می‌زنند، شد و ابراز امیدواری کرد به این موضوع در دادسرای فرهنگ و رسانه رسیدگی شود.

حیدری در پاسخ به این سؤال که بازداشت آقای رحیم مشایی ادامه‌دار خواهد بود یا خیر اظهار کرد: قرار بازداشت موقت آقای رحیم مشایی برای یک‌ماه دیگر ابقا شد که به قرار مذکور اعتراض کردیم و امیدواریم در دادگاه قرار صادره نقض و موکل آزاد شود.

26 اسفند ماه سال گذشته بود که پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران از بازداشت اسفندیار رحیم‌مشایی خبر داد و اعلام کرد: رییس دفتر رییس دولت دهم حسب دستور قضایی بازپرس دادسرای عمومی تهران توسط مأمورین پلیس دستگیر و به‌منظور انجام تحقیقات بازداشت شد.

مشایی دو روز پیش از بازداشت با حضور مقابل سفارت انگلستان در تهران، حکم حمید بقایی، معاون سابق احمدی‌نژاد را آتش زد و در ادعاهای خود دستگاه قضایی را متهم کرد که از انگلیس و ملکه آن برای صدور این حکم دستور گرفته است.

 

 

 

۴۲۴۲

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *