واکنش علی اصغر احمدی به مطرح شدن نامش برای تصدی وزارت کار

واکنش علی اصغر احمدی به مطرح شدن نامش برای تصدی وزارت کار


واکنش علی اصغر احمدی به مطرح شدن نامش برای تصدی وزارت کار

علی‌اصغر احمدی معاون سابق وزیر کشور درباره برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر حضور وی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: برای تصدی وزارت کار با من صحبتی نشده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه برخی نامه رئیس‌جمهور برای حضور در مجلس را تهدید آمیز عنوان کرده‌اند, گفت: نامه رئیس جمهور تهدید محسوب نمی‌شود و نمایندگان طبق قانون اساسی حق تذکر، سوال و استیضاح دارند.

معاون هماهنگی و پیگیری نهاد ریاست جمهوری افزود: اگر طبق قانون از رئیس جمهور سوالی مطرح می شود طبیعتا به صورت قانونی نیز باید انتظار پاسخ را داشت.

احمدی با بیان اینکه اگر کسی تذکر یا پاسخی می‌دهد دلیل بر تهدیدآمیز بودن آن نیست, اظهار کرد: شخصیت سران قوا به صورتی است که نمی توان مکاتبات فی‌مابین را تهدید حساب کرد.

وی درباره زمان حضور رئیس‌جمهور در مجلس نیز گفت: بنده مسئول برنامه‌های اجرایی و سفرهای استانی رئیس جمهور هستم و در جریان امور دفتر رئیس جمهور قرار ندارم.

لازم به ذکر است چهارشنبه هفته گذشته( 17مرداد) نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان استیضاح علی ربیعی، رای اعتماد خود را از او پس گرفتند و رئیس جمهور محسنی بندپی را به عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد. همچنین برخی گمانه‌زنی‌ از معرفی جمشید انصاری و علی اصغر احمدی به عنوان گزینه های وزارت کار حکایت دارد.

 

29215

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *