هدف نتانیاهو درباره ایران از نگاه عضو کمیسیون امنیت ملی

هدف نتانیاهو درباره ایران از نگاه عضو کمیسیون امنیت ملی


هدف نتانیاهو درباره ایران از نگاه عضو کمیسیون امنیت ملی

سیاست > مجلس – ایسنا نوشت: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را با هدف شکستن اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: اسرائیل تلاش می‌کند تا در عرصه جهانی ایران را تهدید امنیتی جلوه دهد تا از قبل آن اروپایی‌ها دیگر با ایران همراهی نکنند.

سید حسین نقوی حسینی  در واکنش به اظهارات اخیر نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران، اظهار کرد: آقای نتانیاهو به دنبال آن است که نظام جمهوری اسلامی ایران که  تهدیدی برای متجاوزان صهیونیست است را بشکند. او سردر گاوداری را نشان می‌دهد و بعد می‌گوید که می‌خواهند در این مکان بمب اتم ساخته شود. آنقدر ادعاهای او سخیف است که هیچ کشوری تمایلی برای بررسی آن ندارند.

وی تاکید کرد : هدف اسرائیل شکستن اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است. می‌خواهد ایران را تهدیدی برای امنیت جهانی نشان داده و دنیا را علیه ما بسیج کند.

نقوی حسینی تاکید کرد : بعد از خروج آمریکا از برجام، اسرائیل خواسته‌اش محقق نشد چون به دنبال بر هم زدن برجام بود، اما از آن سو اروپاییان اعلام کردند که بر برجام پایبند هستند. لذا نتانیاهو می‌خواهد با این صحبت‌ها اروپایی‌ها را تحت تاثیر قرار دهد تا با ایران همراهی نکنند.

1729

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *