نگاه کاربران خبرآنلاین به دیدار قالیباف و احمدی نژاد /دیگه تمومه ماجرا…

نگاه کاربران خبرآنلاین به دیدار قالیباف و احمدی نژاد /دیگه تمومه ماجرا…به گزارش خبرآنلاین، دیدار اخیر قالیباف و احمدی نژاد در حالی اتفاق افتاد که گفته می شود تحرکات تازه ای از سوی هر دو شخصیت در عرصه سیاسی کشور آغاز شده است.

قالیباف که چندی پیش با انتشار ویدئویی جوانان را برای حضور در انتخابات آینده مجلس ترغیب و تشویق کرد و احمدی نژاد هم به نظر می رسد تحرکاتی را در عرصه سیاسی کشور در دستور کار قرار داده است. اما به واقع علت دیدار اخیر قالیباف و احمدی نژاد چه بوده است؟

در همین راستا خبرگزاری خبرآنلاین در نظرخواهی از کاربران خود خواسته است تا به این سوال پاسخ دهند که ” دیدار قالیباف و احمدی نژاد چه هدفی را دنبال می‌کند؟”

پاسخ کاربران به این سوال را می توان در سه محور دسته بندی کرد.

گروه اول؛ قالیباف به دنبال بدنه رای احمدی نژاد

گروهی از مخاطبان این دیدار را انتخاباتی دانسته و بر این نظرند که ملاقات قالیباف با احمدی نژاد تلاشی در جهت جمع آوری رای در انتخابات آینده مجلس است.

کاربری در این زمینه نوشته است: “قالیباف به دنبال جذب بدنه رای احمدی نژاد است اما زهی خیال باطل.”

کاربر دیگری در این زمینه نوشته است: ” اگر احمدی نژاد همچنان نتواند از فیلتر شورای نگهبان عبور کند ممکن است ائتلاف انتخاباتی با قالیباف داشته باشد و احمدی نژاد از کاندیداتوری قالیباف در مجلس و ریاست جمهوری حمایت کند به شرطی که هر دو لیست انتخاباتی مشترکی بدهند و برای ریاست جمهوری نیز اعضاء کابینه مشترک و واحدی تشکیل بدهند.”

گروه دوم؛ ائتلاف مبارک

عده ای دیگر نیز اگرچه این دیدار انتخاباتی دانسته اما آن را مثبت ارزیابی و در جهت بهبود تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های کشور می دانند.

مخاطبی با تایید این مطلب نوشته است: ” این دیدار یک واقعه مبارک به نفع نیروهای جریان حزب الله و پیرو خط امام است برای فتح صندلی های سبز مجلس شورای اسلامی”

گروه سوم؛ ائتلاف شکست خورده

اما گروه سوم این دیدار را بی ثمر دانسته و بر این باورند که این دیدارها تاثیری در موفقیت انتخاباتی آنها نخواهد داشت.

کاربری با تایید این مطلب نوشته است: ” قالیباف و احمدی نژاد فکرمی کنند مردم آنها را قبول دارند و از کارهای بدشون خبرندارند و فکرمی کنند مردم به خودشون یا نوچه هاشون رای می دهند اینهامی خواهند متحد شوند ولی نمی دانند رهبری حواسش به همشون هست.”

مخاطب دیگری نیز نوشته است:” می خواهند ائتلاف تشکیل بدن. اما این ائتلاف از همین الآن شکست خورده است. دیگه تمومه ماجرا.”

27219

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *