مهاجم سپیدرود از گل نشدن پنالتی‌اش می‌گوید

مهاجم سپیدرود از گل نشدن پنالتی‌اش می‌گویدبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد غلامی مهاجم با تجربه تیم سپیدرود رشت پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت:  متاسفانه در نیمه اول برخلاف جریان بازی گل زودهنگامی را دریافت کردیم و وقتی برای جبران آن رفتیم گل‌های بعدی را خوردیم.

او در مورد پنالتی‌ ای که در این مسابقه از دست داد، گفت: فکر نمی‌کردم رادوشوویچ آن پنالتی را مهار کند. او بعد از مهار این توپ به من گفت قبلاً در بازی با ملوان دیده بود که چطور پنالتی می‌زنم. واقعاً انتظار نداشتم او تا این حد از پنالتی‌ زدن من شناخت داشته و بازی 4 ماه پیش تیم‌مان را با ملوان دیده باشد. پنالتی 50-50 است و من می‌خواستم ضربه‌ام را به گل تبدیل کنم اما بدشانس بودم. صددرصد اگر این پنالتی گل می‌شد به بازی برمی‌گشتیم، اما نشد تا من شرمنده هواداران شوم. ان‌شاءالله در بازی‌های آینده بتوانیم این شکست را جبران کنیم.

غلامی در پاسخ به این سوال که آیا سپیدرود قادر به شکست پیکان در بازی آینده خود، خواهد بود یا نه؟ گفت: بازی با پیکان از جمله دیدارهای خانگی است که تحت هر شرایطی باید پیروز شویم، 3 امتیاز این بازی خیلی مهم است و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به آن برسیم. جا دارد از نادر دست‌نشان تشکر کنم که بازیکن خوبی مثل بلبلی را به ترکیب تیم اضافه کرد و این بازیکن واقعاً نشان داد، چه فوتبالیست با استعدادی است.

مهاجم سپیدرود در واکنش به وجود دوگانگی بر روی سکوها بعد از رفتن کریمی گفت: من نمی‌خواهم در مورد این مسئله اظهار نظر کنم و فقط تمرکزم روی تیم گذاشته‌ام و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. فراموش نکنید علی کریمی خیلی برای این تیم زحمت کشید و بدهی‌های باشگاه را پرداخت کرد. نباید زحمات او را نادیده گرفت و قطعا دست‌نشان هم اینجا آمده تا به تیم کمک کند.

254 43

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *