مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان: با همه توان آماده میزبانی از گردشگران نوروزی هستیم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان: با همه توان آماده میزبانی از گردشگران نوروزی هستیمبه گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان، علی مالمیر که در مراسم افتتاح ستاد خدمات سفر و اسکان مسافران در مجتمع عین‌القضات همدان و در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: 23 نمایشگاه عرضه صنایع دستی در مناطق گردشگری استان پیش‌بینی شده است که در این نمایشگاهها، هنرمندان صنایع دستی محصولات خود را به بازدیدکنندگان عرضه خواهند کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان، با اعلام اینکه تلاش ما توزیع سفر در سطح استان است، گفت: همدان رتبه دوم از نظر رشد اقامت در نوروز 97 را کسب کرده بود که امیدواریم این رتبه در سال جاری نیز با اطلاع رسانی خوب توسط رسانی محقق شود.

مالمیر با بیان اینکه، رسانه‌ها جاذبه‌های گردشگری را بیشتر به مسافران معرفی کنند، خاطرنشان کرد:
پیش‌بینی می‌شود امسال نیز نوروز خوبی داشته باشیم، چرا که با معرفی خوب همدان در رویداد 2018، همدان به خوبی توانسته خود را در سطح کشور مطرح کند.

وی با اعلام اینکه 60 خانه‌مسافر مجاز در همدان، میزبانی بخشی از مسافرانی را برعهده دارند، افزود: 700 شیفت ثابت و سیار برای حضور راهنمایان گردشگری در اماکن دیدنی استان پیش‌بینی شده تا با معرفی مطلوب، بسته‌های اطلاع رسانی را به گردشگران عرضه کنند.

وی با اشاره به اینکه 15 هزار نفرتخت در شب، برای میزبانی مطلوب در ایام نوروز در نظر گرفته شده است، گفت: با برنامه ریزی های لازم به جزء تجهیز مدارس، چند مجموعه ورزشی سرپوشیده نیز برای اسکان اضطراری مسافران در نظر گرفته شده است.

46

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *