مجلس، پیگیر عفو مشروط عبدالفتاح سلطانی

مجلس، پیگیر عفو مشروط عبدالفتاح سلطانی


سیاست > مجلس – اعتمادآنلاین نوشت: عضو فراکسیون امید در صفحه اینستاگرامش با بیان اینکه کمک به کاهش زمان حبس عبدالفتاح سلطانی در مقطعی که جامعه بیش از پیش به وحدت نیاز دارد، گام مؤثری در افزایش وفاق ملی است، گفت:در این راستا وظیفه می‌دانم تخفیف و کاهش دوره زمان مجازات ایشان را از نهادهای ذیربط حتی الامکان پیگیری کنم.

نماینده تهران از پیگیری کاهش دوره مجازات عبدالفتاح سلطانی در مجلس خبرداد. محمد رضا نجفی ، عضو فراکسیون امید در صفحه اینستاگرامش نوشت :«عبدالفتاح سلطانی به واسطه ی تلاشهایی که در کسوت وکالت بعمل آورد، بعنوان وکیلی کاردان و معتمد شناخته شد. همدلی و همگرایی مردم در دو روز اخیر، پس از درگذشت تلخ فرزند عزیزش هما سلطانی نشان از قدر شناسی مردم دارد.کمک به کاهش زمان حبس او در مقطعی که جامعه بیش از پیش به وحدت نیاز دارد، گام مؤثری در افزایش وفاق ملی است، در این راستا وظیفه می دانم تخفیف و کاهش دوره زمان مجازات ایشان را از نهادهای ذیربط حتی الامکان پیگیری نمایم .»

هفته گذشته نیز سعید دهقان ،وکیل مدافع سلطانی خبر داد که پرونده موکلش با دو محور آزادی مشروط و اعطای مرخصی در ایام ماه رمضان، جهت تصمیم‌گیری در اختیار جعفری دولت آبادی دادستان تهران است و با توجه به این‌که آقای سلطانی بیش از 7 سال از محکومیت حبس 10 ساله خود را گذرانده، مدتهاست که مشمول آزادی مشروط است.

 

29215

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *