مالباخته دزدان را نقره داغ کرد

مالباخته دزدان را نقره داغ کرد


سرهنگ مرتضی بیرانوند -رئیس کلانتری ۱۱۵ رازی – با اعلام این خبر گفت: دو شب قبل یکی از شهروندان در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد که پاتوق دو زورگیر را که ساعتی پیش از وی سرقت کرده‌اند، شناسایی کرده و از مأموران خواست تا به این محل رفته و دستگیرشان کنند. بدین ترتیب بلافاصله تیمی از مأموران کلانتری ۱۱۵ رازی به محل اعزام شدند.
مالباخته پس از حضور مأموران در محل گفت که ساعتی پیش دو مرد قوی هیکل با تهدید سلاح سرد، تلفن همراه، کارت عابر بانک و مبلغ ۱۵۰ هزار تومان وجه نقدش را سرقت کرده‌اند اما او موفق شده سارقان را تعقیب کند و در حال حاضر هر دو سارق در پاتوقشان حضور دارند.

بیرانوند با بیان اینکه با هماهنگی‌های انجام شده تیم‌های کمکی به محل اعزام شدند، ادامه داد: پس از کسب دستور قضایی ورود به محل، مأموران ضمن اجرای یک عملیات ضربتی وارد مخفیگاه شده و هر دو سارق زورگیر را که سعی داشتند با مأموران درگیر شوند دستگیر کرده و به کلانتری منتقل کردند.هر دو متهم در کلانتری به سرقت از مالباخته اعتراف کرده و اموال مسروقه از وی را نیز بازگرداندند، همچنین پس از تکمیل، پرونده این افراد برای تحقیقات بیشتر و کشف دیگر جرایم احتمالی به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

 

45302

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *