قیچی کردن موی دختر دبستانی در آبادان؛معاون مدرسه تعلیق شد/ عکس

قیچی کردن موی دختر دبستانی در آبادان؛معاون مدرسه تعلیق شد/ عکس


قیچی کردن موی دختر دبستانی در آبادان؛معاون مدرسه تعلیق شد/ عکس

اداره آموزش و پرورش آبادان در واکنش به این خبر اطلاعیه را صادر کرد که به شرح زیر است:

یکی از دانش آموزان پایه ششم دبستان گلستان شهرستان آبادان به دلیل بلند بودن مو چند مورد تذکر از طرف معاون پرورشی دریافت می کند. این دانش آموز علی رغم دریافت تذکر نسبت به کوتاه نمودن موهایش اقدامی نمی کند.

متاسفانه روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری معاون پرورشی این دبستان در اقدامی غیر اصولی، نابخردانه و برخلاف موازین تربیتی اقدام به کوتاه نمودن ۲ سانت از موی دانش آموز که از مقنعه بیرون مانده بود می کند.

اداره آموزش و پرورش آبادان به محض اطلاع از این رویداد، نسبت به پیگیری این اتفاق اقدامات لازم را انجام می دهد و در اولین فرصت معاون آموزش ابتدایی این شهرستان به همراه جمعی از مسئولین ستادی برای دلجویی از خانواده این دانش آموز به منزل وی می روند.

ضمنا در همان ساعات اولیه معاون پرورشی مذکور جهت دریافت توضیحات به اداره آموزش و پرورش آبادان دعوت می شود. اظهارات این معاون اخذ شده و پس از دریافت شکایت اولیای دانش آموز پرونده تشکیل می شود. این پرونده فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۷ به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش خوزستان  ارسال خواهد شد.

فعالیت معاون پرورشی مذکور تا اطلاع ثانوی در حالت تعلیق قرار دارد و شایعه بستری شدن وی به دنبال این اتفاق از اساس کذب است.

 

 

 

 

۴۲۴۲

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *