فعالان اقتصادی مجاهدین فی سبیل‌الله هستند

فعالان اقتصادی مجاهدین فی سبیل‌الله هستندمحمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در دهمین جشنواره تجلیل و تکریم از کارفرآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور گفت: باید به فرآیند تبدیل علم و دانش به فناوری و تبدیل فناوری به صنعت و ثروت در کشور توجه کنیم و برای آن ایجاد ارزش کنیم و هر ظرفیت و ساختاری در کشور را در خدمت تبدیل علم و دانش به فناوری قراردهیم.

به گفته او کاری که در حدود ده سال پیش شروع و خیلی زود در کشور آلمان اجرایی شد این بود که بیش از 200 دانشگاه را از حالت صرفا آکادمیک به پایگاه های تبدیل علم به فناوری تبدیل شده است و امروز میبینم که صنعت آلمان تا چه اندازه شکوفا شده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: این اتفاق امروز در کشور ما نیز افتاده است. ما در جمهوی اسلامی تنها به یک دلیل با مزاحمت های دشمنان روبه رو می شویم که آن هم بحث پیشرفت است . دشمنان دو هدف دارند یک مانع تراشی برای پیشرفت و ایجاد فساد برای زیر سوال بردن مقبولیت نظام.

اسلامی اظهار کرد: کسانی که امروز در زمینه اقتصادی تلاش می کنند به نوعی مجاهدین فی سبیل الله هستند و ما باید برای ادامه راه به آن ها کمک کنیم و موانع پیش رویشان را برطرف کنیم.

226226

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *