شهروند و اتکا، اقلام غذایی بین هیات‌های مذهبی توزیع می‌کنند

شهروند و اتکا، اقلام غذایی بین هیات‌های مذهبی توزیع می‌کنند


محی‌الدین فاضلیان در این باره اظهارداشت: هیات‌های دارای مجوز سازمان تبلیغات اسلامی با مراجعه به سایت عطر سیب به نشانی www.atresib.tehran.ir با ارائه کد مجوز، ثبت اطلاعات شخصی و بارگذاری تصویر کارت ملی نماینده هیات، برای دریافت اقلام ضروری ایام محرم ثبت‌نام کنند.

وی افزود: پس از ثبت نام، در صورت تایید سازمان تبلیغات اسلامی، کد رهگیری برای هیات صادر شده و نماینده معرفی شده برای دریافت اقلام شعبه‌های منتخب فروشگاه‌های شهروند و اتکا مراجعه و دریافت می‌کند.

نمایشگاه «عطر سیب» تهران به هیات‌های مذهبی اقلام غذایی توزیع می‌کند
فاضلیان با اشاره به اینکه پیامک تایید کد رهگیری برای هیات‌های مورد تایید ارسال می‌شود، افزود: هیات‌ها برای خرید از فروشگاه اتکا تنها فقط یک بار مراجعه کنند، اما خرید چندباره از فروشگاه شهروند بلامانع است.

به گفته رئیس ستاد هفدهمین نمایشگاه عطر سیب، در این طرح مواد غذایی از جمله روغن، چای، برنج، زعفران، خرما و گلاب با قیمت تمام شده و بدون سود به هیات‌ها ارائه می‌شود.

وی در مورد ارائه گوشت و مرغ به هیات‌ها گفت: تنها در فروشگاه اتکا گوشت گرم به آنها ارائه می‌شود.

فاضلیان با بیان اینکه این طرح تا ۱۷ شهریور اجرا می‌شود، اظهارداشت: مسئولان هیات‌ها برای تهیه مواد غذایی به فروشگاه‌های شهروند بیهقی، آزادگان، المپیک، شهرری و بهاران و همچنین فروشگاه‌های اتکا شهید چمران (حسن آباد)، رجایی، شهرری، نوبنیاد و فکوری مراجعه کنند.

امسال هفدهمین نمایشگاه «عطر سیب» و پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی به صورت همزمان از پنجم شهریور در محل نمایشگاه‌های شهرداری تهران در بوستان گفتگو برپا شده و تا ۱۱ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۲۱ میزبان شهروندان است.

64231

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *