سیاست دولت حمایت از کارآفرینان است

سیاست دولت حمایت از کارآفرینان است


وزیر اطلاعات: سیاست دولت حمایت از کارآفرینان است

حجت الاسلام سید محمود علوی، وزیر اطلاعات امروز پنج شنبه در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی شهرستان لامرد از توابع استان فارس، اظهار کرد: شرایط کنونی اقتصادی کشور را با مدارا و هم افزایی همگانی می‌توانیم پشت سر گذاریم و به همین دلیل سیاست دولت برای حمایت از کار آفرینان و صیانت از نیروی انسانی، منابع مالی و همه ظرفیت‌های صنعتی و اقتصادی با جدیت پیگیری می‌شود.

محمود علوی وزیر اطلاعات

وی تصریح کرد: در برابر اراده استوار مردم ایران، هیچ مانعی نمی‌تواند بایستد و با تکیه بر ایمان مردم، درایت رهبر معظم انقلاب و برنامه ریزی‌های انجام شده از این مرحله دشوار نیز عبور خواهیم کرد.

علوی با بیان اینکه شگرد دشمن در شرایط کنونی، ایجاد یاس، ناامیدی و تشدید اختلافات در بین ملت است، اضافه کرد: مخالفان عزتمندی ایرانیانیان، راغب نیستند تا حرکت بر مدار استقلال سیاسی و اقتصادی دنبال شود و به همین علت دشمنان نظام ما هر گامی که برای توسعه اقتصادی ایران برداشته می‌شود برنمی تابند و این موضوع برای آن‌ها نگران کننده است.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه پیشرفت روند عملیات اجرایی ساخت مجتمع آلومینیوم جنوب کشور در منطقه ویژه اقتصادی لامرد در مقایسه با ابتدای سال ۹۷ بسیارخوب است، اظهار امیدواری کرد: به همت متخصصان و مدیران صنعتی در آینده نزدیک شاهد افتتاح فاز نخست این مجتمع باشیم.

وی گفت: مراحل اجرایی ساخت مجتمع آلومینیوم جنوب که از مصوبات سفر نهم اردیبهشت ماه ۹۴ حسن روحانی رئیس جمهوری و هیات دولت به استان فارس است، با ۱.۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری در ۲۰۰ هکتار و با ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ هزار تن آلومینیوم، از سال ۱۳۹۴ آغاز شد و بر اساس پیش بینی‌ها در خردادماه سال ۹۸ فعالیت رسمی خود را آغاز می کند.

وزیر اطلاعات، همچنین بر حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی بخصوص فعالان و تولیدگرانی که در شرایط فعلی با تکیه بر بن مایه‌های اعتقادی و معنوی برای استواری اقتصاد ملی تلاش می کنند، تاکید کرد.

23231

 

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *