زندانی پولدار باعث شد، دو زندانی دیگر به جان هم بیفتند

زندانی پولدار باعث شد، دو زندانی دیگر به جان هم بیفتند


با حضور در محل آنها با جسد مرد جوانی مواجه شدند که با جسمی برنده به قتل رسیده بود.عامل این جنایت که یکی از هم ‌بندی‌های مقتول بود چند متر آن طرف‌تر درحالی که تیزی دست‌سازی به‌دست داشت ایستاده بود.

به‌دنبال قتل مرد جوان، بلافاصله موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.با اعلام این خبر بازپرس رضوانی به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی زندان شدند. عامل این جنایت در تحقیقات گفت: مدتی قبل به اتهام سرقت و ایراد ضرب و جرح و پرداخت دیه بازداشت شدم و به زندان افتادم. مقتول هم مثل من سابقه زندان داشت. چند وقت پیش یک زندانی جدید را به سلول ما آوردند. خیلی زود متوجه شدیم که وی فردی پولدار است و وضع مالی خوبی دارد. مدام در زندان پول خرج می‌کرد. از آنجا که اگر او هم سلولی ما می‌شد وضع خوبی پیدا می‌کردیم تصمیم گرفتیم به هر طریقی هست او را به سلول خودمان بیاوریم. اما مقتول که در سلول دیگری بود وقتی از ماجرا باخبر شد از این زندانی خواست تا به سلول آنها برود. ما با این موضوع مخالفت کردیم و همین مسأله انگیزه‌ای برای درگیری بین ما شد.
او ادامه داد: روز حادثه با هم سر این موضوع بحثمان شد و من هم ناخواسته با تیزی که آن را مخفیانه در زندان ساخته بودم به او ضربه زدم. از این اتفاق ناراحتم و اصلاً قصدم کشتن او نبود. این درگیری بیش از دو دقیقه طول نکشید اما من ناخواسته قاتل شدم.به دنبال اعترافات مرد جوان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران دستور ادامه تحقیقات را در این خصوص صادر کرد.

17302

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *