روایت حاشیه‌سازی برای پرسپولیس از نگاه پسر برانکو!

روایت حاشیه‌سازی برای پرسپولیس از نگاه پسر برانکو!پرسپولیسی که بعد از دو فصل محرومیت از نقل‌وانتقالات حالا با حضور بازیکنان جدید قطعا جان تازه‌ای خواهد گرفت. محسن ربیع‌خواه، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پایان دوران مصدومیتش حالا در پرسپولیس بازهم می‌تواند عصای دست برانکو باشد. همان‌طور که پیش از این آچار فرانسه این تیم بود و در پست‌های مختلفی به میدان رفت. گفت‌وگو با ربیع‌خواه که خیلی ها می گویند پسر برانکو در پرسپولیس است را در ادامه می‌خوانید.

در همین ابتدای مصاحبه به سراغ حاشیه‌هایی که برای پرسپولیس ساخته‌اند، برویم. می‌گویند پرسپولیس تیمی است که از آن حمایت‌های ویژه می‌شود!

من هم این شایعات را شنیده‌ام، اما به‌عنوان کسی که در پرسپولیس حضور دارد، قاطعانه می‌گویم چنین موضوعی صحت ندارد. متاسفانه برخی برای ما حاشیه می‌سازند تا ذهن ما را منحرف کنند، اما راه و مسیر ما مشخص است. به حواشی کاری نداریم و کار خودمان را می‌کنیم. به‌هر حال تیمی که موفق است برایش حاشیه می‌سازند، اما ما به این مسائل کاری نداریم. بارها آقای برانکو با ما صحبت کرده و در این‌باره توضیح می‌دهد که ذهن ما درگیر این حاشیه‌ها نشود. ما کاری به این مسائل نداریم و برای شادکردن دل هواداران خودمان تلاش می‌کنیم.

به اردوی قطر برسیم. به‌نظر می‌رسد تمرینات سخت و طاقت‌فرسای مارکو حسابی به بدن بازیکنان فشار آورده است.

ما به این تمرینات عادت داریم. در تهران بعد از دو هفته تعطیلی، تمرینات خود را شروع کردیم اما مارکو گفته بود در قطر فشار تمرینات بدنسازی به اوج خود می‌رسد. این تمرینات باعث می‌شود برای نیم‌فصل دوم با آمادگی بیشتری وارد لیگ شویم. ثمره این تمرینات سخت را در نیم‌فصل دوم می‌بینیم.

محرومیت نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس هم به پایان رسید و می‌توانید از بازیکنان جدید استفاده کنید.

در این‌باره بهتر است آقای برانکو صحبت کند، اما آنچه مشخص است، این است که ما کاملا با تفکر و براساس نیازهای خودمان بازیکن گرفتیم. حضور بازیکنان جدید که همگی از بهترین‌ها هستند می‌تواند به روند خوب ما در نیم‌فصل دوم کمک زیادی کند. خوشبختانه چند بازیکن جدید از اول فصل با ما تمرین می‌کردند و بقیه هم در روزهای بعدی اضافه خواهند شد تا به آمادگی و هماهنگی خوبی با بقیه بازیکنان برسند. البته ملی‌پوشان همراه ما نیستند و بدون‌شک نفرات ملی‌پوش اگر به ما اضافه شوند، تیم کامل‌تری خواهیم شد.

حضور بازیکنان جدید، بازیکنان قدیمی را نگران ازدست‌رفتن جایگاه‌شان در ترکیب اصلی نمی‌کند؟

دو موضوع در این‌باره وجود دارد؛ اول اینکه بدون تعارف می‌گویم در پرسپولیس فرقی ندارد چه کسی بازی می‌کند و برای همه بازیکنان این موضوع اهمیت دارد که تیم نتیجه بگیرد، نه‌اینکه چه کسی بازی کند؛ این از هر چیزی مهم‌تر است. موضوع دیگر که باید به آن اشاره کنم، این است که در همه تیم‌های بزرگ این رقابت بین بازیکنان وجود دارد. مربیان حتما آماده‌ترین بازیکنان را به زمین می‌فرستند و بازیکنان هم با هم رقابت می‌کنند تا در بهترین شرایط باشند. این به‌نظرم می‌تواند حتی به سود پرسپولیس باشد.

251 251

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *