رادوشوویچ: ماریو با بهترین کارنامه به پرسپولیس می‌آید

رادوشوویچ: ماریو با بهترین کارنامه به پرسپولیس می‌آیدروزنامه خبرورزشی نوشت: بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه فردا به ایران برمی‌گردد تا دور سوم تمریناتش را همراه سرخ‌پوشان آغاز کند. او مشغول استراحت کنار خانواده است و همراه ماریو بودیمیر، مهاجم جدید تیم و مارکو استیلینوویچ، بدنساز پرسپولیس چهارشنبه به تهران برمی‌گردد.

دروازه‌بان دوم پرسپولیس در مورد شرایط اردوی قطر به ما گفت: روزهای سخت برای تیم طی شده و حالا همه ما آماده هستیم. قرار بود برای نیم‌فصل دوم تمریناتی داشته باشیم، اما به قدری تمرینات سنگین بود که برای یک فصل کامل آماده شده‌ایم! البته ادامه بازی‌ها برای‌مان واقعاً سخت است زیرا در لیگ باید برای قهرمانی بجنگیم، در جام حذفی، ممکن است رقابت‌های ۱۲۰ دقیقه‌ای داشته باشیم و به این بازی‌ها باید لیگ قهرمانان آسیا را هم اضافه کنید.

این دروازه‌بان کروات در مورد خرید جدید پرسپولیس این‌طور گفت: ماریو بودیمیر مهاجمی سرزن و چهارچوب‌شناس است که با کارنامه‌ای بسیار خوب به تهران می‌آید. همه ما به کیفیت بازی او ایمان داریم و خیلی زود توانست در اردوی قطر، با سایر بازیکنان ارتباط برقرار کند.

مشروح این مطلب را اینجا بخوانید.

43503

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *