رئیس‌جمهور چه کسانی را سرداران مقابله با تحریم نامید؟

رئیس‌جمهور چه کسانی را سرداران مقابله با تحریم نامید؟


رئیس‌جمهور چه کسانی را سرداران مقابله با تحریم نامید؟


محسن حاجی بابایی گفت: در جلسه روز یکشنبه هیات دولت، رئیس‌جمهور از صادرکنندگان امین کشور به عنوان سرداران مقابله با تحریم یاد کرد و با توجه به هدف دشمن که جلوگیری از صادرات ایران است صادرکنندگان را به حفظ بازارهای داخلی توصیه کرد که از این طریق به حفظ تولید و اشتغال کشور کمک کنند.

رئیس جمهور همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت را مامور کرد که با صادرکنندگان، تشکل‌ها و اتاق‌ها راه‌های بهتر حفظ صادرات ایران و حفظ بازارهای کالای ایرانی را مورد بررسی قرار دهد. همچنین وزارت اقتصاد را مأمور کرد که در شورای گفت‌وگویی با بخش خصوصی، نظرات اتاق‌ها را مورد توجه قرار دهد و دفتر هیات دولت را هم مامور کرد که در بررسی مسائل اقتصادی از نظرات اتاق‌ها، تشکل‌ها و فعالان اقتصادی کشور استفاده کند.

در این جلسه سازمان امور اداری و استخدامی کشور برنامه جامع تحول نظام اداری را که شامل 10 برنامه است و قبلا در شورای عالی اداری به تصویب رسیده بود به هیات دولت گزارش کرد و براساس تصمیم هیات دولت کلیه دستگاه‌های اجرایی مامور شدند که تا پایان سال جاری برنامه عملیاتی خود را برای هر 10 عنوان برنامه جامع نظام اداری با هماهنگی سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه کنند. همین‌طور سازمان امور اداری و استخدامی کشور مامور شد تا با هماهنگی دستگاه‌ها در تک تک این برنامه‌ها اهداف کمی هر دستگاه رو مشخص کنند و تحقق این اهداف را در ارزیابی که از دستگاه‌های اجرایی به عمل می‌آورد، مدنظر قرار دهد.

 

6060

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *