دلیل غم انگیز انریکه برای جدایی از تیم ملی اسپانیا درگذشت /سرطان دختر ۹ ساله لوئیس را گرفت

دلیل غم انگیز انریکه برای جدایی از تیم ملی اسپانیا درگذشت /سرطان دختر ۹ ساله لوئیس را گرفتبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دختر لوییز نه ساله انریکه بعد از پنج ماه مبارزه با بیماری، در نهایت تسلیم شد و درگذشت.

لوییز انریکه در اواخر خرداد ماه امسال از سرمربی‌گری تیم ملی اسپانیا استعفا داده بود و رسانه‌ها در آن زمان حدس می‌زدند که خود انریکه به بیماری سرطان مبتلاست، اما با فوت دخترش، مشخص شد که دلیل اصلی استعفای او چه بوده است.

انریکه در بیانیه خود نوشت: «دختر ما در نه سالگی و بعد از پنج‌ ماه مبارزه با بیماری، بعد از ظهر امروز درگذشت. ما از تمام پیام‌هایی که در این ماه‌ها برای ما فرستادید تشکر می‌کنیم و قدردان آن‌ها هستیم. همچنین ما از کارکنان بیمارستان «San Joan de Deu» تشکر می‌کنیم و از فداکاری‌شان سپاس‌گزاریم.»

او همچنین در قسمتی از بیانیه‌ای خود، خطاب به دخترش نوشت: «ما تو را از دست دادیم و دل‌مان برایت تنگ می‌شود، اما هر روز به یاد تو هستیم. به امید دیدار در آینده. تو همان ستاره‌ای بودی که خانواده ما را هدایت کردی.»

انریکه سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با بارسلونا را در کارنامه خود دارد و در حضور او تیم ملی اسپانیا بعد از نتایج بد در جام جهانی 2018 متحول شد و به تیم قدرت‌مند تبدیل شد.

255 43

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *