دفتر ناطق نورى نقل قول عضو جبهه پایداری را تکذیب کرد

دفتر ناطق نورى نقل قول عضو جبهه پایداری را تکذیب کرد


دفتر ناطق نورى نقل قول عضو جبهه پایداری را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،دفتر حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری هرگونه اظهار نظری مبنی بر ورود ایشان به عزل و انتصابات در دولت را رد کرد.

به دنبال اظهار نظر برخی افراد مبنی بر نقش حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری در انتصاب وزرا، دفتر ایشان در اطلاعیه ای ضمن خلاف واقع دانستن این شایعات گفت: حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری از ابتدای شکل گیری دولت یازدهم تاکنون صرفا نظرات و مشورت های خود را درخصوص موضوعات راهبردی مطرح می کردند و اساسا هیچ توصیه و سفارشی چه ایجابی و چه سلبی درخصوص افراد نداشته اند و این موضوع را از اختیارات رئیس جمهور محترم و رای مجلس شورای اسلامی می دانند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: ایشان معتقدند انتخاب و انتصاب مسئولین و مقامات باید بر اساس شایستگی و توانمندی ها صورت گیرد و شیوه توصیه و سفارش در جامعه رو به توسعه منسوخ شده است.

در پایان این اطلاعیه تاکید شده است ضرورت دارد در اظهار نظر و بیان مواضع، تقوا و اخلاق اسلامی در نسبت دادن مطالب به دیگران رعایت شود.

گفتنی است بدنبال سخنان امروز حاجی دلیگانی مبنی بر عدم حمایت ناطق نوری از وزارت عباس آخوندی ، دفتر ایشان هرگونه اظهار نظری مبنی بر ورود ایشان به عزل و انتصابات در دولت را رد کرد.

2323

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *