درخواست نظری برای انتشار نام دریافت‌کنندگان سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری

درخواست نظری برای انتشار نام دریافت‌کنندگان سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری


درخواست نظری برای انتشار نام دریافت‌کنندگان سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری

جامعه > شهری – ایسنا نوشت: عضو کمیسیبون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درخواست کرد که هر چه زودتر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نام دریافت کنندگان طرح ترافیک خبرنگاری را منتشر کند.

حجت نظری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به عدم انتشار نام دریافت کنندگان طرح ترافیک بر روی سایت شهرداری گفت: قرار بود نام افراد، رسانه‌ها و نوع فعالیت افرادی که طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کرده اند در پایگاه اطلاع رسانی منتشر شود.

او با بیان این که تأخیر در انتشار این اسامی موجب نارضایتی رسانه‌ها و برخی از مردم شده است، گفت: تا امروز معاونت حمل و نقل موفق نشده است که این اسامی را منتشر کند و این در حالی است که این اقدام قانونی معاونت حمل و نقل می تواند موجبات رفع شبهه و اختلافات را فراهم کند؛ چرا که برخی از اهالی رسانه معتقدند که به دلیل اختلاف سلیقه شخصی طرح ترافیک به آنها تخصیص داده نشده است.

او گفت: همچنین شاهد هستیم که مالکان اپراتور رایتل نمی توانند پیامک معاونت حمل و نقل را برای ثبت نام طرح ترافیک دریافت کنند و این یک نقص است که باید پیش از اجرای طرح به آن اندیشیده می شد.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر نیز در واکنش به تذکر نظری با شوخی گفت: اختلاف شخصی یعنی چه؟ً به نظر نمی‌رسد که این موضوع صحیح باشد. نکند باید جلسه‌ای بگذاریم تا این اختلافات شخصی را حل کنیم.

۴۲۲۳۸

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *