دختر5 ساله گمشده،شب را میان شمشادهای پارک صبح کرد

دختر5 ساله گمشده،شب را میان شمشادهای پارک صبح کرد


پدر مهسا گفت: من به عنوان کارگر فضای سبز در پارک کار می‌کنم. امروز مهسا را به همراه خواهر 3 ساله و برادر 8 ساله‌اش به پارک آوردم؛ آنها مشغول بازی بودند و من نیز سرگرم کار کردن شدم. زمانی‌که برای سرکشی به بچه‌ها رفتم متوجه شدم که مهسا داخل پارک نیست.

با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پرونده به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.کارآگاهان با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته یک مرکز تجاری موفق به شناسایی تصویر مهسا شدند که به تنهایی در خیابان اصلی محدوده پارک بی‌هدف راه می‌رفت.با اطمینان از این موضوع که هیچ‌گونه کودک ربایی صورت نگرفته، اقدامات مشترک کارآگاهان اداره یازدهم و مأموران کلانتری امامزاده حسن به صورت گشتزنی در منطقه آغاز شد و سرانجام مهسا ساعت 11 هفتم اسفند ماه در منطقه فلاح پیدا شد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام خبر پیدا شدن مهسا گفت: دختر کوچولو در حالی که بسیار ترسیده بود گفت که شب را به تنهایی داخل شمشادهای پارکی دیگر مخفی شده و خوابیده بود. با پیدا شدن مهسا به بیمارستان منتقل شد و  مشخص شدخوشبختانه  هیچ‌گونه آسیب بدنی ندیده  است.

23302

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *