خرید و فروش پورشه کاین در سایت دیوار؛ نگاه به شاسی بلند سوپر لوکس آلمانی در ایران

خرید و فروش پورشه کاین در سایت دیوار؛ نگاه به شاسی بلند سوپر لوکس آلمانی در ایران


 این محبوبیت بالا پای این خودرو را به بازار ایران نیز باز کرد و به خصوص از سال 87 تا 93 تعداد زیادی از این خودرو وارد ایران شد. هم اکنون نیز بازار خرید و فروش کاین در ایران برای ثروتمندان ایرانی که دوست دارند یک شاسی بلند متفاوت سوار شوند جذابیت زیادی دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نگاهی داشته باشیم به خرید و فروش پورشه کاین در سایت دیوار و ویژگی‌ها و قیمت این خودرو در ایران بیشتر آشنا شویم.

انواع پورشه کاین موجود در سایت دیوار

پورشه کاین از سال 2002 و با همکاری فولکس واگن به بازار عرضه شد. اما در ایران قدیمی‌ترین مدل‌های موجود مربوط به سال 2009 یا 1388 هستند. از آن زمان به یک باره تعداد زیادی کاین تا سال 1393 وارد ایران شدند. فروش پورشه کاین نسل اول تا سال 2010 ادامه

داشت و سپس با نسل دوم جایگزین شد. به این ترتیب در ایران نسل اول و دوم این خودرو موجود هستند. اگر به آگهی‌های فروش پورشه کاین دقت کنیم متوجه می‌شویم که جدیدترین مدل‌های این خودرو که برای فروش قرار داده شده‌اند مربوط به سال 2013 هستند و با توجه به قوانین جدید و عدم ورود مدل‌های جدیدتر به ایران نسل سوم پورشه کاین به ایران وارد نشده است. پورشه کاین بر اساس نوع موتور با نام‌های مختلفی تولید می‌شده است که ما در ادامه انواع آن را که در ایران موجود هستند مورد بررسی قرار خواهیم داد.

پورشه کاین 6 سیلندر

مدل پایه پورشه کاین که هم اکنون هم در بازارهای جهان حضور دارد با نام پورشه کاین 6 سیلندر در ایران شناخته می‌شود. همانطور که از نام آن پیدا است این خودرو دارای یک موتور 6 سیلندر 3.6 لیتری با توان خروجی 290 اسب بخار در نسل اول به بازار عرضه شده بود. قیمت پورشه کاین 6 سیلندر نسل اول مدل 2009 در حدود 650 میلیون تومان است.

نسل دوم پورشه کاین 6 سیلندر که با مدل 2013 در ایران حضور دارد نیز دارای موتور 3.6 لیتری است که توان خروجی آن به 296 اسب بخار رسیده است. آگهی‌های فروش پورشه کاین 6 سیلندر نسل دوم قیمتی در حدود 1 میلیارد و 300 میلیون تومان در سایت دیوار دارند.

پورشه کاین s

پورشه کاین S با یک موتور 4.8 لیتری v8 به بازار عرضه شد و صاحب یکی از قوی‌ترین موتورهای ساخته شده توسط پورشه است. این خودرو تنها در نسل دوم یعنی از سال 2010 به بعد وارد ایران شده است و یکی از سریع‌ترین شاسی بلندهای ایران محسوب می‌شود. قیمت پورشه کاین s مدل 2013 در سایت دیوار بیش از 1 میلیارد و 400 میلیون تومان است و حتی در مدل فول آپشن به 1 میلیارد و 900 میلیون تومان نیز می‌رسد.

پورشه کاین توربو

اگر فکر می‌کنید سرعت و قدرت مدل‌های قبلی پورشه ویرانگر است باید نگاهی به قوی‌ترین مدل این خودرو در ایران بیاندازید تا نظر شما تغییر کند. پورشه کاین توربو نسل دوم که در ایران حضور دارد به یک موتور 4.8 لیتری توربو دوگانه v8 مجهز شده است که خروجی آن 498 اسب بخار است. شتاب 0 تا 100 شاسی بلند لوکس تنها 4 ثانیه است که به راحتی آن را به سریع‌ترین شاسی بلند ایران تبدیل می‌کند. همین موضوع سبب شده است که قیمت پورشه کاین توربو به بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در نمونه مدل 2013 وارد شده به ایران برسد.

2121

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *