خانم اسنوکرباز در انتظار تعلیق محرومیت!

خانم اسنوکرباز در انتظار تعلیق محرومیت!به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دختر اسنوکرباز عنوان دار ایرانی از کلیه فعالیت های ورزشی محروم شده است. چرا؟ چون از فدراسیون این رشته انتقاد کرده است. او گفته بود حتی میزهای بیلیارد باشگاهش را فروخته تا بتواند در مسابقات حاضر شود اما در پی اعتراضاتش با محرومیت مواجه شد.
فدراسیون اما او را متهم کرد به داشتن مشکلات انضباطی. این ورزشکار حالا شکایت کرده و امیدوار است به شکسته شدن حکم انضباطی اش. او می گوید:«فعلا مسائل از طریق وکیلم پیش می رود و بسیار امیدوارم که بزودی حکم صادرشده برایم بشکند و بتوانم به فعالیتم در این رشته ورزشی ادامه بدهم. فعلا ترجیحم بر این است که سکوت کنم تا وکیلم پیگیر اتفاقات باشد اما بسیار امید دارم که بزودی بتوانم اخبار خوبی در این زمینه بشنوم و فعالیت های ورزشی ام را در رشته ای که برایش زحمات زیادی کشیده ام از سر بگیرم.»
اکرم محمدی اولین مدال آور این رشته ورزشی است که امید دارد بتواند با بازگشت از دوره  محرومیت و حل مشکلاتش دوباره در بالاترین سطح بین المللی مسابقات اسنوکر خوش بدرخشد. فدراسیون ایران در یک دهه گذشته توانسته در این رشته ورزشی به افتخارات بزرگی دست پیدا کند.

41258

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *