جزییات ترکیدگی تایر هواپیمای پرواز کیش-تبریز/ عکس

جزییات ترکیدگی تایر هواپیمای پرواز کیش-تبریز/ عکس


جزییات ترکیدگی تایر هواپیمای پرواز کیش-تبریز/ عکس

مصطفی صفایی با اشاره به اینکه ساعت 17:30 امروز پرواز شماره 5658 شرکت هواپیمایی آتا از کیش به تبریز اظهار داشت: پس از نشست هواپیمای MD در ساعت 20:20 در باند فرودگاه تبریز خوشبختانه هیچ مشکلی برای مسافران ایجاد نشده و باحضور وتلاش عوامل فرودگاهی وعملیاتی، 161 مسافر در سلامت کامل از هواپیما پیاده شده و به ترمینال داخلی انتقال داده شدند.

وی افزود: به علت اینکه این ترکیدگی در موقع پرواز از فرودگاه کیش اتفاق افتاد قبل از ورود هواپیما به فرودگاه تبریز توسط مراقبت پرواز فرودگاه مبدا به فرودگاه تبریز اطلاع داده شد و فرودگاه تبریز با تمهیدات لازم، آمادگی اش را اعلام و هواپیما با ایمنی کامل در باند بتنی فرودگاه تبریز نشست.

مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی اذعان داشت: تا اینکه لاستیک هواپیما تعویض گردد 1.5 ساعت باند اول فرودگاه تبریز مسدود شد وتمامی پروازهای برنامه‌ای و غیر برنامه‌ای در باند دوم فرودگاه تبریز نشست و برخاست کردند.

صفایی گفت: هیچ پروازی به علت مسدود شدن 1.5 ساعته باند اول فرودگاه تبریز لغو نشده است و درساعت 21:45 بانداول فرودگاه باز شد و اکنون هردو باند فرودگاه تبریز عملیاتی است.

۴۷۴۷

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *