جزییات انهدام باند های قاچاق ارز،‌طلا و ضرب سکه تقلبی

جزییات انهدام باند های قاچاق ارز،‌طلا و ضرب سکه تقلبی


جزییات انهدام باند های قاچاق ارز،‌طلا و ضرب سکه تقلبی

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – ایلنا نوشت: وزارت اطلاعات از متلاشی شدن باندهای قاچاق طلا،‌ارز و باندهای جعل اسکناس‌های خارجی و ضرب سکه‌های تقلبی در استان آذربایجان غربی، تهران و برخی دیگر از استان‌های کشور خبر داد.

وزارت اطلاعات از متلاشی شدن باندهای قاچاق ارز و طلا و باندهای جعل اسکناس‌های خارجی و ضرب سکه های تقلبی خبر داد. بر اساس اعلام وزارت اطلاعات،  سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی با اقدامات اطلاعاتی و تخصصی و با هماهنگی مراجع قضائی دو باند قاچاق ارز و طلا به همراه دو باند جعل اسکناس‌های خارجی (دلار، یورو، لیر و دینار عراقی) و ضرب سکه ‌های تقلبی را طی چند مرحله عملیات هوشمندانه در سطح استان های آذربایجان غربی، تهران و برخی از استان های عمقی کشور شناسایی و مورد ضربه قرار داده و از تداوم فعالیت مجرمانه آنها ممانعت به عمل آوردند.

در این عملیات ۱۵ نفر از عوامل باند‌های مورد نظر دستگیر و بیش از پانصد هزار انواع ارزهای خارجی (دلار، یورو و لیر) و همچنین بیش از نیم میلیون دلار جعلی و ۱۲۲ میلیون دینار جعلی عراقی به همراه کلیه تجهیزات و ملزو‌مات جعل اسکناس و ضرب سکه‌های تقلبی کشف و ضبط گردید.

 

 

29215

 

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *