تمرد از دستور پلیس جرم افراد را سنگین می‌کند

تمرد از دستور پلیس جرم افراد را سنگین می‌کند


واکنش اژه‌ای به ماجرای گشت ارشاد: تمرد از دستور پلیس جرم افراد را سنگین می‌کند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سخنگوی قوه قضاییه در ابتدا با اشاره به گرامیداشت روز کارگر، اظهار امیدواری کرد همه کارگران جهت استقلال و‌سربلندی کشور تلاش کنند.

در ادامه او با تایید بازداشت عباس عدالت گفت: او به اتهام امنیتی بازداشت است و نمی‌توان جزییات را گفت.

اژه ای در واکنش به به انتشار فیلم برخورد گشت ارشاد با دختران توضیح داد: تمرد از دستور پلیس جرم است، اگر این تمرد باندی و گروهی باشد، جرم سنگین تر است و اگر اشاعه پیدا کند باز هم جرم سنگین‌تر می‌شود. بدیهی است پلیس هم باید طبق قانون عمل کند و در صورت تجاوز از قانون، تعقیب می‌شود.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره شرکت تعاونی کارکنان مخابرات گفت: پرونده در جریان است و بلاتکلیف نمانده ولی تاکنون اموالی که بتواند پاسخ طلبکاران را بدهد شناسایی نکرده ایم.

اژه ای درباره موسسه مالی بدر طوس هم گفت: بیش از ۹۹ درصد طلبکاران تعیین تکلیف شده اند. از طلبکاران موسسه فرشتگان هم ۹۸ درصد و البرز ایرانیان ۹۹ درصد و وحدت هم ۹۹.۹۹ درصد، افضل طوس هم ۹۹ درصد طلبکارانش تعیین تکلیف شده اند و کمتر از یک صد سپرده گذاران که مبالغ بالا دارند هنوز تعیین تکلیف نشده اند.

او افزود: کسانی که زیر ۲۰۰ میلیون طلبکار بودند همه طلبشان را گرفتند. برخی بیش از ۲۰۰ میلیون تومان سپرده دارند که آنها هم ۲۰۰ میلیون گرفته اند. برخی هنوز دفترچه نگرفته بودند یا دستمزد کار طلبکار بودند که پرونده اینها نیز در دست بررسی است،  درباره فرشتگان و البرز ایرانیان برخی بازداشت و برخی با قرار آزادند.

۴۲۲۳۷

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *