تقدیر وزیر ارتباطات و معاونان شهردار تهران از کیمیا علیزاده در جشن ملی پرچم

تقدیر وزیر ارتباطات و معاونان شهردار تهران از کیمیا علیزاده در جشن ملی پرچم


تقدیر وزیر ارتباطات و معاونان شهردار تهران از کیمیا علیزاده در جشن ملی پرچم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چهارمین جشن ملی پرچم در روز جمهوری اسلامی ایران با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر حجت معاون شهرسازی و معماری و دکتر شیخ معاون منابع انسانی شهرداری تهران، محمدحسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد و کیمیا علیزاده و آرش میراسماعیلی ورزشکاران پرافتخار ایران و حدود ۷۰۰۰ نفر از مردم عصر ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی در بوستان نوروز مجموعه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد تهران برگزار شد.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری با گرامی داشت یاد شهدا گفت: امروز روزی است که ایران اسلامی در سال ۵۸ اولین گام را برای نمایش مردم‌سالاری دینی برداشت به جمهوری اسلامی رای داد. ما هرسال این روز را جشن می‌گیریم تا ایده‌ها و آرمان‌های انقلاب را مرور کنیم و ببینیم نسبت به آرمان‌هایمان کجا هستیم. در این مدت دست آوردهای ما ارزشمند و برای مردم امیدآفرین بوده، هرچند هر نظامی مشکلاتی نیز دارد اما چیزی که باعث می‌شود ما مشکلات را کنار بگذاریم و مردم رضایت داشته باشند پشتوانه مردمی ما است.

وزیر ارتباطات و فناوری با اشاره به روایتی از امیرالمؤمنین که در آن بر ارتباط مستقیم و چهره به چهره مسئولان و مردم تاکید شده، افزود: این پیام امیرالمومنین است، شاید در این زمان با توجه تعداد جمعیت چنین چیزی ممکن نباشد ومسئولین نتوانند به طور همه جانبه در میان مردم حضور داشته باشند.اما موقعیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دوسوی این امکان را به وجود آورده که مسئولین صحبت‌‌های مردم را بشنوند.

آذری جهرمی تاکید کرد: ‌دولتی که از رای مردم برآمده همواره سعی می‌کند تا در چارچوب نظام بر وعده‌هایی که داده ممارست داشته باشد و برای رسیدن به خواسته‌های مداومت کند.

جوانترین وزیر دولت در رابطه برپایی جشن پرچم گفت: ما امروز را برای شهدایی که جان خود را دادند که پرچم ما بالا بماند جشن می‌گیریم. آرش میراسماعیلی‌ها و کیمیا علیزاده‌های کشورمان همواره سعی کردند که پرچم کشورمان را بالا بگیرند و باعث افتخارمان باشند.

آذری جهرمی در پایان عنوان کرد: ‌ما نمی پذیریم اگر گروهی مشکلی داشته باشند بیایند و در شهرهای ما پرچم کشورمان را به آتش بکشد. امروز را جشن می گیریم و می گوییم جان های ما فدای پرچم، حاکمیت و مرز کشورمان است.

تجلیل از کیمیا علیزاده نخستین زن مدال آور ایران در بازی های المپیک و آرش میراسماعیلی قهرمان پرآوازه جودو ایران با حضور وزیر ارتباطات، دکتر حجت معاون شهرسازی، دکتر شیخ معاون منابع انسانی و حجازی مدیرعامل شرکت توسعه اراضی عباس‌آباد قدردانی شد. طبق دعوت قرار بود از زهرا نعمتی کمان دار قهرمان پارالمپیک و سهراب مرادی قهرمان وزنه برداری المپیک نیز تجلیل شود که نتوانستند در برنامه حضور یابند.

جشنواره عید شرقی با رویکرد نشاط افزایی و خانواده محوری برگزار شد

سید محمدحسین حجازی مدیرعامل شرت نوسازی عباس‌آباد در ابتدای مراسم با خوشامد گویی و اشاره برگزاری جشن پرچم در بوستان نوروز گفت: امروز ۱۲ فروردین جشن ملی و واقعی کشور عزیزمان است، به گفته رهبرمان بهترین ترین نوع مردم سالاری مردم سالاری دینی است، امسال هم در آستانه چهل سالگی انقلاب، وظیفه ما حفظ و ایجاد تدابیر بیشتر برای خدمت به مردم، اسلام و ایران است.

حجازی افزود: اینجا در مجموعه عظیم عباس‌آباد با تدابیر شهردار محترم تهران سعی کرده‌ایم با رویکردهای «نشاط افزایی فرهنگی» و «خانواده محوری» برنامه‌های مختلف را برای برای گردشگران و مردم عزیز پایتخت ایجاد کنیم. ما می‌خواهیم با نگاه ملی و بین المللی به اعضای فرهنگ و هنر ایران خدمت بیشتری کنیم. انشالله بتوانیم حلقه وصلی در حوزه فرهنگی و گردرشگری باشیم.

چهارمین جشنواره عید شرقی در بخش های متنوع نمایشگاهی، صحنه ای و شهر کودک از ۲ تا ۱۲ فروردین در مجموعه فرهنگی گردشگری عباس آباد تهران برگزار شد و بر اساس ارزیابی ها بیش از ۱میلیون نفر از گردشگران از این منطقه بازدید کردند و به مقصد نخست نوروز گردی تهران تبدیل شد.
در چهارمین جشنواره عید شرقی علاوه بر رویکرد خانواده محوری، زندگی شبانه نیز مورد نظر مجریان قرار داشت.

۴۷۴۷

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *