تراکتور تبریز و نود ارومیه با تساوی به استقبال لیگ رفتند

تراکتور تبریز و نود ارومیه با تساوی به استقبال لیگ رفتند


به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در دیداری دوستانه، مسابقه تراکتور تبریز برابر نود ارومیه به تساوی انجامید.

در این دیدار دوستانه که به منظور آماده‌سازی دو تیم برای حضور در فصل جدید لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور و در ورزشگاه بنیان‌دیزل تبریز برگزار شد، دیدار دو تیم بعد از ۹۰ دقیقه به تساوی یک بر یک انجامید.

ساسان انصاری در دقیقه ۱۲ برای تیم تراکتور و بهروز رسومی‌نیا در دقیقه ۷۹ برای نود گلزنی کردند.

رشید مظاهری، مهدی تیکدری، محمدرضا خانزاده، اکبر ایمانی، احسان حاج‌صفی، مسعود شجاعی، ایمان سلیمی، اشکان دژاگه، ساسان انصاری و یوکیا سوگیتا ترکیب اولیه تیم تراکتور با هدایت مصطفی دنیزلی را تشکیل می‌دادند و تیم نود نیز با ترکیب عبدالصمد احمدی، سیروس صادقیان، امین عباسی، علی کرمی، وحید نعمتی، داود شاهواروقی، فرشاد اسدی، آرمان سوداگر، علیرضا قاسمی، پیمان پورصادقی و سیدمحمد ابوترابی به میدان آمد.

در نیمه دوم محمدرضا اخباری، مهری، اسدی ، شکاری، محمدرضا آزادی و محمد ببری برای تراکتور و محمد رستمی‌زاد، امید رضایی، محمد عبادزاده، بهنام رسومی‌نیا، محمد فلاحیان، علی کرمی، آرمین مصطفوی، علی بشیری و شیرزاد فرید برای تیم نود به میدان آمدند.

از نکات جالب این دیدار نوشته (آتا زنوزی متشکریم) بر روی لباس‌های تیم نود بود که حاکی از حمایت تیم ارومیه‌ای از مالک تراکتور و ماشین‌سازی که امتیاز تیم دسته یکی را به ارومیه داد، دارد.

شعار جالب باشگاه نود ارومیه

گفتنی است، تراکتور تبریز در فصل جدید لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در هفته نخست میهمان تیم نفت مسجدسلیمان خواهدبود.

46

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *