ترافیک نیمه‌سنگین در خروجی‌های تهران / محدودیت‌های تردد در کرج

ترافیک نیمه‌سنگین در خروجی‌های تهران / محدودیت‌های تردد در کرج


ترافیک نیمه‌سنگین در خروجی‌های تهران / محدودیت‌های تردد در کرج – چالوس

سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه به سوی شمال کشور و خروج از تهران هستیم، که همین وضعیت نیز در مورد محور هراز وجود دارد.

رییس پلیس راه شرق استان تهران اضافه کرد: به نظر می رسد سفرهای نوروزی پایتخت نشینان آغاز شده و همین امر سبب افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران شده است.

محبی گفت: پیش بینی می کنیم موج اول سفرهای نوروزی از روز ۲۷ و ۲۸ اسفند ماه به وضوح آغاز شود. مسافران عزیز می توانند با مدیریت زمان سفر از ماندن در ترافیک های سنگین جلوگیری کنند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: عوامل پلیس راه در تمام محورهای مواصلاتی حضور دارند و در حال روان سازی ترافیک هستند.

محبی در خصوص ترافیک محور امام رضا(ع) نیز گفت: محور امام رضا(ع) به جز محدوده پاکدشت دارای ترافیک عادی و روان است.

وی همچنین ترافیک محور حرم تا حرم را نیز عادی دانست و گفت: از رانندگان عزیز درخواست می کنم برای جلوگیری از ایجاد حوادث دلخراش با سرعت مطمئنه در جاده ها رانندگی کنند تا نوروزی خوب و ایمن را تجربه کنیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: زمانی که به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذاریم، در واقع به سلامتی و ایمنی خود و خانواده احترام گذاشته‌ایم و این مطلب باید مد نظر رانندگان عزیز باشد و برای چند دقیقه زودتر رسیدن، سلامتی خود و همراهان را به خطر نیاندازند.

محدودیت تردد در جاده‌ چالوس

همچنین ایسنا نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا وضعیت تردد در محور کرج – چالوس در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه را اعلام کرد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره اعمال محدودیت در محور کرج – چالوس در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه، گفت: قرار است در این دور روز از ساعت ۱۵:۰۰ از سمت مرزن‌آباد به سمت کرج تردد انواع وسایل نقیله ممنوع باشد و از ساعت ۱۶:۰۰نیز تردد انواع وسایل نقیله از کرج به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه انجام شود.

وی افزود: البته احتمال تغییر ساعت یا به تعویق افتادن این محدودیت وجود دارد که متعاقبا اعلام می‌شود.

234

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *