تبلیغی برای رئیسی نکردیم/ گفتیم به‌کسی که به بی‌حجاب‌ها امتیازمی‌دهد رأی ندهید

تبلیغی برای رئیسی نکردیم/ گفتیم به‌کسی که به بی‌حجاب‌ها امتیازمی‌دهد رأی ندهید


معاون حوزه‌های‌علمیه: تبلیغی برای رئیسی نکردیم/ گفتیم به‌کسی که به بی‌حجاب‌ها امتیازمی‌دهد رأی ندهید

وی در گفت‌وگو با خبرآنلاین افزود: تنها چیزی که وجود دارد و اگر اعزامی داشتیم و گفتم، و در نوشته هایم هم هست و در نامه هایی هم که به مبلغین و طلاب، ابلاغ کردم، هست، متعدد گفتیم اسم هیچ کسی را نبرید، و فقط ملاک هایی که مقام معظم رهبری گفتند و طبق دین مان هم هست، این ها را برای مردم بگویید.

وی با رد تبلیغ برای رییسی در انتخابات گذشته اظهار داشت: ما می گوییم کسی که ترویج فساد می کند، و دنبال این است که برای گرفتن رأی، به بی حجاب ها امتیاز دهد، می گوییم اصلا، برفرض که رأی هم بیاورد، این خلاف شرع است. ما قرآن و اهل بیت(ع) داریم؛ شما هم انشاءالله اهل نماز و عبادت باشید و یک مقدار روی این چیزها فکر کنید و بی خود قیامت خودتان را هم به باد ندهید.

نبوی در ادامه افزود: من همین جا اعلام می کنم، و اگر خواستید می آیم در بلندگو هم می گویم و اطلاعیه هم می دهم؛ می گویم من افرادی که از ملاک های دینی عبور می کنند بخاطر دنیا، بخاطر پست و بخاطر ریاست، می خواهد آن افراد، مجلسی باشند یا رئیس جمهور، هر کس که باشد، من این ها را مذموم می دانم و قبول هم ندارم؛ با ضرس قاطع هم می گویم. (متن کامل این گفت‌و‌گو منتشر شده است)

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *