بهره‌برداری از مخزن ۲هزارمترمکعبی خط انتقال و ایستگاه پمپاژ قهجاورستان

بهره‌برداری از مخزن ۲هزارمترمکعبی خط انتقال و ایستگاه پمپاژ قهجاورستانبه گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل زا روابط عمومی آبفای استان اصفهان ناصر اکبری اظهار داشت: با اجرای این پروژه دو ایستگاه پمپاژ که به صورت مستقیم از خط انتقال ۱۵۰ میلیمتری شهرک بهار و خط 2۰۰ قهجاورستان آب را در مدار بهره برداری قرار می دادند حذف شدند.

وی تصریح کرد: هم اکنون اب شرب قجهاورستان از شیرخانه پایگاه هشتم شکاری از طریق ۶ کیلومتر خط انتقال وارد مخزن ۲ هزار مترمکعبی می شود و سپس با فشار یکسان در ایستگاه پمپاژ بین مشترکین توزیع می شود.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان افزود:مسکن مهردر بالادست شهرقراردارد که تا قبل از اجرایی این پروژه بعضابا افت فشار و قطعی اب در مواقع پیک مصرف مواجه بودند که این مشکل رفع شد.

اکبری به چگونگی توزیع عادلانه آب پرداخت و بیان کرد:در ابتدای سال اینده با استقرار سیستم تله متری و تله کنترل درتاسیسات ابرسانی این منطقه اب با عادلانه میان بیش از ۳ هزار و۳۰۰ مشترک در قهجاورستان توزیع می شود.

وی اعلام کرد: اجرای این پروژه  باهزینه ایی بالغ بر ۲ میلیازد و ۲٨۰ میلیون تومان در دستور کار قرار گرفت.

اکبری در پاسخ به اجرای شبکه فاضلاب درشهر قهجاورستان گفت:برآورد گردید اجرای شبکه فاضلاب در این منطقه به بیش از ۴۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز است بر این اساس باید با  سرمایه گذاری بخش خصوصی این پروژه عملیاتی شود.

46

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *