بغداد به تحصن نشست – خبرآنلاین

بغداد به تحصن نشست – خبرآنلاینجعفر الحسینی، سخنگوی نظامی گردان‌های حزب الله عراق در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین اظهار کرد، آنچه محور مقاومت به دست آورد، باعث اتحاد ملت‌ها شد و آنچه در غزه رخ داد، نمونه‌ای از این پیروزی‌هاست.

الحسینی گفت: برخی کشورها عادی‌سازی را به صورت آشکار اعلام می‌کنند و دیگر کارها زیر میزی انجام نمی‌شوند. پیروزی‌های محور مقاومت موجب شد محور مقابل ضعیف شود و اکنون ابتکار عمل در دستان ملت‌های آزاده عربی است.

سخنگوی نظامی گردان‌های حزب الله عراق افزود: هنوز طرح‌هایی علیه عراق وجود دارند اما امروز عراق قدرتمندتر است و وضعیت آن تاحدودی بهبود یافته است.

ضیف الله الشامی، سخنگوی دولت نجات ملی یمن در صنعا وابسته به جنبش انصارالله به المیادین گفت: ملت‌ها بر اساس مسؤولیتی که در این زمینه احساس می‌کنند، اقدامی را در پیش می‌گیرند به ویژه زمانی که مساله ملت یمن با مساله فلسطین مرتبط می‌شود.

الشامی تاکید کرد: یمنی‌ها در کنار محور مقاومت در منطقه نقش مهمی در ناکام گذاشتن توطئه‌ها خواهند داشت.

سخنگوی دولت نجات ملی یمن افزود: پس از کنار رفتن نقاب از چهره ائتلاف عربی ضد یمن، ملت‌های عربی امروز بر اساس شناخت و آگاهی واقعی فعالیت‌ دارند.

الحسینی، سخنگوی نظامی گردان‌های حزب الله عراق خطاب به ضیف الله الشامی تاکید کرد: ما به مردم یمن می‌گوییم که تا آخرین قطره خونمان با شما هستیم و هرگز یمنی‌ها را رها نخواهیم کرد.

وی افزود: به یمنی‌ها می‌گوییم ما یک ملت واحد با سرنوشتی واحد هستیم و هیچ قدرتی نمی‌تواند میان ما قرار بگیرد.

الحسینی تاکید کرد: تمامی قدرتی که داریم در اختیار شماست و ما به یمنی‌ها می‌گوییم که در همه زمینه‌ها با شما هستیم و با افتخار می‌گوییم که “ما یمن هستیم”.

ضیف الله الشامی نیز خطاب به الحسینی تاکید کرد: خون ما یکی است و ما برای حمایت از یک مساله واحد تلاش می‌کنیم و در تمامی میدان‌ها آماده‌ایم.

الشامی تاکید کرد: ما برای سهولت بخشیدن به ورود هر تیم رسانه‌ای برای بازتاب واقعیات و حقایقی که در یمن رخ می‌دهند، آماده‌ایم.

52310

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *