بسته ۱۰ سایز الگوی رگالی ترک + فیلم آموزش شخصی سازی

بسته ۱۰ سایز الگوی رگالی ترک + فیلم آموزش شخصی سازی


سلام دوستای هنرمند خودم

امیدوارم که خوب باشید

امروز یک بسته هیجان انگیز دارم برای افرادی که از کشیدن الگو خوششون نمیاد و به شدت درخواست الگوهای آماده مخصوصا از نوع راحت الحلقومش رو داشتند.

توی این بسته فوق العاده، ۱۰ سایز الگوی آماده رگالی (بدون پنس) ترک به شکل کاغذی همراه با چندین ساعت فیلم از طریقه استفاده از این الگوها و شخصی‏ سازی آنها تهیه شده که توسط پست براتون ارسال میشه.

دوستانی که آموزش های خیاطی ما را دنبال می کنند می دونند که من تا از الگویی اطمینان پیدا نکرده باشم پیشنهادش نمیدم، این الگوهای رگالی که توسط یکی از همکاران از یک مزون در ترکیه تهیه شده، توسط خودم و همکارانم برای دوخت مانتو، پالتو، شومیز و لباسهای کشی امتحان شدند و سربلند بیرون آمدند.

برای دوستانی که شاید ندانند الگوی رگالی چه نوع الگویی هست باید بگم که الگوهای رگالی الگوهایی هستند که هیچ نوع پنس یا ساسونی روی آنها وجود ندارد و درنتیجه کار کردن با آنها بسیار راحت است چون دیگر نیازی به انتقال پنس یا دوخت آنها نیست و البته به دلیل عدم وجود پنس و ساسون، مناسب لباسهایی هستند که اندامی نیستند و نمیخواهیم خیلی برجستگی ها و فرورفتگی های اندام نشان داده شود. درحال حاضر صدها مدل مانتو، پالتو، شومیز و لباسهای کشی در بازار وجود دارد که با استفاده از این الگوها دوخته شده اند.

شما وقتی از الگوی آماده استفاده می کنید دو راه پیش رو دارید:

۱) اینکه با توجه به سایزتان، الگوی سایز خود را انتخاب کرده و دقیقا اندازه آن الگو برای خود لباس بدوزید. نتیجه مشابه لباسهای آماده ای می شود که از بازار خریداری می کنید.

۲) دومین راه این است که الگوی سایز مورد نظر را مطابق اندازه هایی که از بدنتان گرفته اید شخصی سازی کنید و درنتیجه برسید به یک الگویی که مختص اندام شماست.

روش دوم نیازمند دانسته های مهمی است که من در فیلم های آموزشی این بسته مفصلا برای شما توضیح داده ام.

به طور کلی در این فیلم ها شما گام به گام از اندازه گیری تا رسیدن به یک الگوی آماده برش را فرا خواهید گرفت که شامل موارد زیر است:

۱) آموزش اندازه گیری دقیق اندام شخص

۲) آموزش تعیین سایز مناسب الگو برای فرد

۳) آموزش گام به گام اعمال اندازه های فرد روی الگوی سایزبندی (شخصی سازی الگو)

۴) دو مثال کاربردی از شخصی سازی دو سایز ۳۸ و ۴۰ برای دو شخص فرضی

۵) آموزش شخصی سازی الگوی آستین

۶) آموزش چند روش مورد نیاز برای رفع ایراد اندامی آستین

۷) آموزش الگوسازی یک مدل ژورنالی مانتو با استفاده از الگوی سایز ۴۰ که برای شخص فرضی شخصی سازی کردیم.

تمام مراحل بالا به صورت مفصل و با تمام جزئیات توضیح داده شده است تا شما عزیزان بعد از مشاهده این سری فیلم ها بتوانید به صورت کاملا حرفه ای با الگوهایی که در دست دارید کار کنید.

از این الگوها می توانید چه برای مصارف شخصی و چه برای تولید انبود در تولیدی ها استفاده کنید.

همچنین برای استفاده از این بسته فوق العاده اصلا نیازی نیست که شما در خیاطی مهارتی داشته باشید بلکه اگر کاملا مبتدی هم هستید می توانید با استفاده از این الگوها و فیلم همراه آن، الگوی هر لباسی را تهیه کنید و سپس با استفاده از بسته آموزش حرفه ای تکنیک های برش و دوخت، چگونگی برش، لایی کاری، اتوکاری و دوخت را یاد گرفته و مثل یک خیاط حرفه ای خیاطی کنید. برای مشاهده این بسته و کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

بسته آموزش حرفه ای تکنیک های برش و دوخت

شما عزیزان می توانید برای تهیه این بسته استثنایی، به شماره ۰۹۳۶۱۹۰۶۶۲۶ در واتس اپ پیام دهید یا به پیج های Honarbazaar@ یا reihan_sewing@ در اینستاگرام دایرکت دهید.

هزینه این بسته به صورت جداگانه و یکجا عبارتند از :

  • هزینه ۱۰ سایز الگوی بالاتنه و آستین رگالی ترک —-> 180 هزار تومان
  • هزینه دی وی دی های آموزشی طریقه شخصی سازی الگوهای رگالی —-> 190 هزار تومان
  • هزینه ۱۰ سایز الگو بعلاوه دی وی دی آموزشی باهم —-> با ۱۰ درصد تخفیف به جای ۳۷۰ هزار تومان تنها ۳۳۰ هزار تومان خواهد بود

همچنین به مناسبت آغاز به کار بخش ” حرفه ای شو ” هنربازار، تا تاریخ ۱۰ مهر ۹۸ این بسته با ۱۰ درصد تخفیف بیشتر و با هزینه ارسال رایگان به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان تقدیم می گردد.

زمان ارسال اولین سری بسته ها: ۱۳ مهرماه

سایت چرخ خیاطی sewingwheel.ir برای راحتی شما بازدید کننده های جدید مطالب رو از سایت honarbazaar.com جمع آوری میکند تا راحت دسترسی به مطالب داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *