برانکو دلیل لغو کنفرانس خبری کالدرون بود؟

برانکو دلیل لغو کنفرانس خبری کالدرون بود؟


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در حالیکه طبق اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس قرار بود فردا مراسم معارفه و رونمایی از قرارداد گابریل کالدرون آرژانتینی برگزار شود، ساعاتی پیش بخش رسانه ای باشگاه اعلام کرد که این مراسم لغو شده. اگرچه باشگاه دلیل لغو مراسم را فشردگی برنامه های تیم عنوان کرده اما به نظر می رسد در این اتفاق موضوع برانکو ایوانکوویچ هم بی تاثیر نبوده. برانکو به عنوان سرمربی راهی عربستان شده و از این به بعد روی نیمکت الاهلی خواهد نشست.

برانکو با وجود داشتن قرارداد و بدون توافق با مسئولان پرسپولیس قرارداد خودش را فسخ شده دانسته و راهی عربستان شده. این در حالی است که مسئولان پرسپولیس هنوز به طور جدی اعتقاد دارند کاری که برانکو کرده قانونی نبوده.

پرسپولیسی ها تصمیمی گرفتند که فکر می کنند آنها را در جهت پیش برد اختلاف شان با برانکو جلو می اندازد. آنها هنوز برای سرمربی جدیدشان مراسم معارفه ای ترتیب ندادند. در واقع به زودی کالدرون بدون شرکت در مراسم معارفه در تمرینات تیمش حاضر خواهد شد. نکته قابل توجه در خصوص شطرنجی که دو طرف بازی می کنند این است که طرف عربستانی و برانکو اعتقاد دارند قرارداد سرمربی کروات قانونی بوده و باید پای این ادعای خود بایستند.

پرسپولیسی ها هم بدون شک باید قید این را بزنند که با استفاده از اختلافات اخیر پول سرمربی سابق خود را پرداخت نکنند. بدون شک در این مسیر دو طرف با گفتمان می توانند به اهداف خود برسند، نه اینکه برانکو جواب نامه قرمزها را ندهد و از این سمت پرسپولیسی ها نسبت به نامه های او و دستیارانش برای دریافت مطالبات بی توجه باشند. چیزی که مشخص است این است که هر دو طرف دوره جدید کاری خود را شروع کردند و ادامه دار بودن این بحث ها بی نتیجه خواهد بود.

43257

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *