با گردن شکسته علیه چرخه فاسد رای دادم/ استخر هم نمی‌روم

با گردن شکسته علیه چرخه فاسد رای دادم/ استخر هم نمی‌روم


پاسخ سلحشوری به کیهان: با گردن شکسته علیه چرخه فاسد رای دادم/ استخر هم نمی‌روم

به گزارش خبرآنلاین، روز گذشته درست در میان بحث های داغ موافقان و مخالفان در صحن علنی مجلس به یکباره همه توجهات به سمت پروانه سلحشوری جلب شد نماینده ای که با گردن عمل کرده و درحالی که باید تا یک ماه استراحت مطلق داشته باشد جلب شد. او آمده بود تا رایش به CFT  را ثبت کند و دوباره بازگردد. حال روزنامه کیهان به او کنایه می زند و به خائن بودن متهمش می کند. 

پروانه سلحشوری در صفحه اینستاگرام خود اینگونه به روزنامه کیهان پاسخ می دهد: 

تا دیروز غروب و بعد از تصویب لایحه CFT، ارسال پیام‌های تهدیدآمیز ادامه داشت که نشان می‌داد برخی از دلواپسان اصلا در جریان زمان رای‌گیری هم نبودند! امروز کیهان هم نوشته که چرا می‌ترسید بگویید رای دادید. در پیامی هم آمده بود که سلحشوری با گردن شکسته به مجلس آمد تا خیانت خودش را ثابت کند! جناب کیهان و دلواپسان، با افتخار می‌گویم که با همان گردن شکسته آمدم رای دادم و رای دادیم علیه چرخه فاسد پولشویی و حمایت مالی از تروریسم در ایران و جهان. ‏‎

از دیشب هم فحاشی و نفرین و پیام‌های تهدید به مرگ شروع شده. نزدیکان من می‌دانند که خداوند سی‌سال عمر اضافه به من داده و شاکرم به درگاه خدا. اما دلواپسان بدانند عمر دست خداست نه آنها. البته با این تهدیدها ممکن است مقدر بشود عمر آدم توسط یکی از همین دلواپس‌ها تمام شود که آن هم مایه افتخار است که در راه مبارزه با #فساد و #پولشویی و #تروریسم از دنیا برویم.

ضمنا عرض کنم که من استخر نمی‌روم. در تهدیدهایتان به فکر راه‌های دیگری باشید!

29216

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *