باید جلوی تخریب‌ها را گرفت

باید جلوی تخریب‌ها را گرفت


برنامه‌های یکی از ۷ گزینه شورای شهر تهران برای شهرداری/ حناچی: باید جلوی تخریب‌ها را گرفت

پیروز حناچی گفت: اگر اعضای شورای شهر اطمینان کنند تا آخر فرآیند انتخاب شهردار، در صحنه خواهم ماند، تلاشمان بر این اساس خواهد بود که از آلام شهری مردم و چهره زمخت و خشنی که تهران پیدا کرده ، بکاهیم.

وی گفت: باید سعی کنیم در همه ابعاد زندگی شهری به روح انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشیم، باید سعی کنیم که شهری بسازیم که از رنج‌های مردم بکاهد اما از آنجایی که تهران، ساخته شده است باید در درجه اول جلوی تخریب را گرفته و در درجه دوم در صورت اصلاح پذیر بودن پروژه‌ها، آنها را به نفع مردم شهر اصلاح کنیم و این مسیر بدون کمک مردم طی نمی‌شود.

وی گفت: باید ایجاد و داشتن یک شهر زیبا و بدون دود به خواسته و مطالبه مردمی تبدیل شود، تهران جزء زیباترین شهرهای دنیا است اما «دود» آن را پر کرده و اگر بر روی زیبایی‌های آن سرمایه گذاری کنیم می‌توانیم تهرانی بهتر داشته باشیم.

حناچی گفت: کمتر شهری در دنیا است که در شمال آن سلسله‌ کوه‌هایی همچون البرز قرار دارد که 240 میلیون متر مکعب آب برای مردم شهر هدیه می‌کند، باید شهر را یک جور دیگر نگاه کنیم تا وضعیت بهتری ایجاد شود.

وی گفت: برنامه‌ها و اولویت‌های خود برای اداره تهران در صورت تصدی پست شهرداری تهران را در روزهای آتی تشریح خواهم کرد، قاعدتا تمام برنامه‌های من برای اداره شهر تهران مبتنی بر اسناد بالادستی و بر اساس نظرات کارشناسی خواهد شد و تلاشمان این است که اگر دقیقا منطبق بر اسناد بالادستی نتوانستیم برنامه‌ای داشته باشیم حداقل مغایر با برنامه‌ها هم نباشد.

گزینه پست شهرداری تهران گفت: در مدیریت می‌بایست از ظرفیت زنان و جوانان استفاده کرد، من خودم از مدیرانی هستم که در جوانی فرصت مدیریت پیدا کردم و در جوانی به من اعتماد شد و معتقدم اگر می‌خواهیم در آینده شرایط بهتری داشته باشیم باید فضا را برای حضور جوانان فراهم کنیم و همچنین از ظرفیت زنان متخصص نیز استفاده کنیم و من زمانی که در وزارتخانه بودم از چهار مدیرکل، دو نفر در اختیار زنان بود.

۴۷۴۷

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *