بازداشت مواد فروش مجازی در اینستاگرام

بازداشت مواد فروش مجازی در اینستاگرام


جامعه > حوادث – ایلنا نوشت: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک خرده فروش مواد مخدر که در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده با اعلام خبر فوق گفت: با رصد شبانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روزی ماموران دایره مبارزه با جرایم سایبری (فتا) و پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب مشخص شد که مرد جوانی در یکی از شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام) اقدام به تبلیغ و فروش انواع مواد مخدر می‌کند.

وی ادامه داد: به دنبال این موضوع با همکاری ماموران اطلاعاتی و عملیاتی پایگاه هشتم این پلیس، مخفیگاه متهم در محدوده میدان راه‌آهن شناسایی و متعاقب آن دستور دستگیری و بازرسی از مخفیگاه وی از مقام قضایی اخذ شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تیم‌‌‌‌‌های عملیاتی این پلیس پس از مراقبت‌‌‌‌های ویژه و اطمینان از اینکه متهم در مخفیگاهش حضور دارد، موفق شدند وی را دستگیر کنند، اظهار داشت: در بازرسی انجام شده، مقدار ۲۲۵ گرم تریاک، دو گرم شیشه و ۳۲ گرم هروئین بالفافه و چهار عدد ترازو کشف کنند.

بخشنده با اشاره به اینکه شهروندان می‌توانند از طریق تماس با مرکز فوریت‌‌‌‌های پلیسی ۱۱۰ و نیز شماره تلفن ۶۳۹۸۴۶۱۸ گزارش‌های خود را در خصوص فعالیت توزیع‌‌‌کنندگان مواد مخدر در سایت‌‌‌‌های فضای مجازی اعلام کنند، بیان کرد: همچنین شهروندان می‌‌‌‌توانند با مراجعه به دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی، بعد از چهارراه مولوی جنب پلیس آگاهی تهران بزرگ گزارش‌‌های خود را با کارشناسان در میان بگذارند.

47236

 

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *