بازداشت مسافرکش ۳۰ ساله به دلیل تجاوز به چند زن

بازداشت مسافرکش ۳۰ ساله به دلیل تجاوز به چند زنشاکیان پس از مراجعه به اداره شانزدهم پلیس آگاهی، در اظهارات مشابهی به کارآگاهان گفتند در ساعات 19 تا 22 برای رفتن به منزل از محدوده متروی نواب یا میدان راه‌آهن به مقصد نازی‌آباد سوار خودروی سواری پژویی شدند که راننده آن فردی حدودا 30 ساله بود. راننده پس از طی مسافتی به سمت اتوبان قم تغییر مسیر داد و به ‌زور و تهدید با سلاح سرد آنان را مورد آزار و اذیت قرار داد.

شاکیان توضیح دادند چون شیشه‌های ماشین دودی بوده، هرچه فریاد زدند و کمک خواستند کسی متوجه نشده و راننده پس از آزار و اذیت، آنها را در کنار اتوبان رها کرده است. شاکیان شماره پلاک خودرو را برداشته بودند، اما گفتند چون هوا تاریک بوده، متوجه رنگ و نوع خودرو و اینکه نوک‌مدادی یا مشکی و پژو پارس یا 405 بوده، نشده‌اند.

کارآگاهان در تحقیقات پلیسی با توجه به شماره پلاک موفق به شناسایی فردی سابقه‌دار که خودروی پژو پارس نقره‌ای‌رنگ داشت، شدند. با هماهنگی‌های قضائی متهم چند روز پیش در محدوده افسریه درحالی‌که سوار بر خودرویش بود، دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منتقل شد.
سرهنگ کارآگاه «علی گودرزی»، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به اینکه متهم پس از مواجهه حضوری چاره‌ای جز اعتراف نداشت و به جرم‌های ارتکابی‌اش اقرار کرد، گفت: متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان قرار دارد.

1717

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *