انتقاد عضو شورای شهر از وضعیت نامناسب تنظیف خرم آباد

انتقاد عضو شورای شهر از وضعیت نامناسب تنظیف خرم آبادبه گزارش خبرآنلاین لرستان، زهرا نظری در دیدار با برخی از مردم مطالبه گر گفت :خوشحالم که مردم ما زحمت کشدیده و پیگیر مطالبات خود از مدیریت شهری بوده و این یک پدیده مبارک است .  

 وی افزود :مطالبه گری پدیده ای مبار ک است که باعث می شود افراد با تعامل سازنده ، مطالبات واقعی خود را به خواست عمومی تبدیل کنند. روحیه ی مطالبه گری و پرسشگری و تفکر انتقادی معلول اراده ی شهروندان است و نهادهای مسول را وادار به واکنش منطقی و پاسخگویی می کند.

 وهمه مردم کاملا حق دارند در بیان مطالبات خود پیگیر باشند و ما نمایندگان مردم باید با جدیت پیگیر مطالبات مردم باشیم .

قدر دانی از حضور مردم منطقه کریم خان زند و پشت بازار در پیگیری مشکلات

وی با قدر دانی از حضور مردم منطقه کریم خان زند و پشت بازار در پیگیری مشکلات این منطقه که سالهاست همچنان مهجور مانده از مدیریت شهری خواستار توجه جدی به رفع این مشکلات شد.  

وی ادامه داد: وضعیت نامناسب تنظیف شهر خرم آباد، از جمله مواردی است که در افزایش نارضایتی عمومی و مراجعات مردمی نقش بسزایی داشته و دارد. لذا از شهردار خرم‌آباد می‌خواهم در روند تغییر مدیریت شهرداری مناطق و سازمان‌های زیر مجموعه که دارای عملکرد ضعیفی هستند، تسریع کند.

وی با انتقاد از برخی مشکلات حاد و کاملا ملموس مدیریت شهری در نارضایتی شدید مردم از برخی کم کاری های شهرداری های مناطق مختلف شهر خرم آباد از شهردار و قائم مقام شهرداری به صورت ویژه خواستار برخورد با مدیران ضعیف و بهبود شرایط موجود شد.

وی افزود :بین اعضای شورای شهر خرم آباد هیچ جنگ قدرتی نیست و از تمام خواسته های شخصی خود گذشته و به فکر منافع عمومی و اجتماعی مردم هستیم و حب قدرت نداشته ونداریم .  

وی افزود : اگر کسی دنبال منافع شخصی و قدرت طلبی باشد به طور قطع به یقین از چشم تیز بین مردم دور نخواهد ماند و مردم بهترین قاضی برای قضاوت عملکرد ما خواهند بود و شما ببنید چه کسانی دنبال منافع شخصی و قدرت طلبی  هستند مردم خیلی خوب  همه چیز را می دانند.

اختلاف سلیقه بین اعضای شورای شهر

نظری افزود: بین اعضای شورای شهر و شهردار اختلاف سلیقه بوده ولی در کل برای بهبود وضعیت مدیریت شهری و منافع مردم قطعا حافظ منافع مردم به عنوان ولی نعمتان خود خواهیم بود و به خود می بالیم که بسیاری از نمایندگان شورای شهر خرم اباد از مدیران خوشنام و دارای کارنامه استان بوده که هدفی جزء خدمت و گذاشتن نام نیک و کارنامه قابل قبول نداشته و ندارند .

و اگر امید مردم را نا امید کنیم خیانت بزرگی به مردم کرده و باید برای رفع مشکلات و مطالبات مردم تا پای جان ایستادگی کرده و خود را خاک پای مردم می دانیم .

نظری با مثبت خواندن عملکرد کنونی رئیس شورای شهر خرم آباد در وظایف قانونی خود ، پیگیری مطالبات مردم و نقد سازنده مدیریت شهری در بهبود شرایط موجود خواستار تداوم مدیریت شورا در وحدت و همدلی برای رسیدن به شرایط مطلوب شد .

۴۶

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *