امیری معاون رییس‌جمهور: مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت کرد

امیری معاون رییس‌جمهور: مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت کردحسینعلی امیری روز جمعه در حاشیه راهپیمایی ضد آمریکایی مردم اهواز و در حمایت از سپاه پاسداران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: اقدام آمریکایی ها و به ویژه ترامپ یک کار نسنجیده بوده و این نشان می دهد که آنها هیچ شناختی از مردم ایران ندارند. افزودن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریست ها، همبستگی ، اتحاد و انسجام را در این کشور اسلامی تقویت کرده و ملت شریف ایران حماسه دیگری را در حمایت از نیروهای مسلح رقم زد.

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اکنون تمامی گروه ها و احزاب با هر ذائقه سیاسی و هر قوم و قبیله ای از هر مذهب، همگی درکنار یکدیگر، حمایت خود را از سپاه اعلام و انزجار خود را از دشمن نشان دادند. تقویت اتحاد ملت ایران، ناتوانی دولتمردان آمریکا را بار دیگر نمایان کرد.

امیری افزود: آمریکا بخشی از نیروی نظامی ایران اسلامی را خلاف مقررات بین المللی تروریست خطاب کرده که این خلاف موازین بین المللی است. اکنون آمریکا را رژیم صهیونیستی اداره می‌کند چرا که نتانیاهو در توئیت خود به صراحت اعلام کرد که قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی به پیشنهاد آنها بوده است.

نمازگزاران اهواز پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در حمایت از سپاه پاسداران دست به راهپیمایی زدند و با سردادن شعارهای ضد آمریکایی – صهیونیستی، انزجار خود را از آنها ابراز داشتند.

گفتنی است که ترامپ رییس جمهوری آمریکا هفته جاری نام سپاه را در فهرست گروه های تروریستی قرارداد.

۲۱۴۲۱۴

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *