استقرار 15 ایستگاه اکران فیلم سیار در سطح شهر

استقرار 15 ایستگاه اکران فیلم سیار در سطح شهر


ولی الله شجاع پوریان با اشاره به اینکه امسال شهرداری برنامه های متنوعی را برای نوروز پیش بینی کرده تا مردم تهران و مسافران از آن بهره ببرند، گفت: به همین منظور 16 نوروزگاه در نظر گرفته شده است که سه قطب اصلی این نوروزگاه ها پیاده راه بلوار کشاورز، برج میلاد و همچنین حرم مطهر امام خمینی(ره) است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به شناسایی 13 منطقه شهری در پایتخت بیان کرد: در این مناطق نوروزگاه هایی را با رویکرد استفاده از ظرفیت های محلات به مرحله اجرا در آورده ایم.

وی با اشاره به اینکه باید توجه کرد که هویت نوروز با هویت دینی ما هیچ منافاتی ندارد و باید به آیین های آن بها داده شود، ادامه داد: با این رویکرد 12 ایستگاه در پایانه ها و مبادی ورودی شهرتهران تدارک دیده شده است که مسافران را برای تهران گردی راهنمایی می کنند که یکی از آنها در فرودگاه مهرآباد استقرار دارد.

شجاع پوریان با اشاره به اینکه به شمار اعداد امسال، 97 غرفه اطلاع رسانی در سطح شهر تهران برپا شده است، یادآور شد: این ایستگاه ها نقاط دیدنی شهر را به شهروندان اطلاع رسانی می کنند. همچنین 15 ایستگاه اکران فیلم سیار نیز در سطح شهر دائر شده که تاکنون استقبال شهروندان از این ایستگاه ها بسیار خوب بوده است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در خصوص اینکه از جمله ویژگی های برنامه های امسال حداکثر صرفه جویی از منابع شهرداری تهران و بیشترین استفاده از مشارکت مردم بوده است، اظهار کرد: هزینه های نوروز امسال یک دهم سال های گذشته برآورد شده است.

42236

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *