ارزان‌ترین دوبلکس‌های اکباتان در سایت دیوار

ارزان‌ترین دوبلکس‌های اکباتان در سایت دیواراز نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی حالا این شهرک به سطح مطلوبی رسیده و آن هم به یمن استقرار سه ایستگاه متروی بیمه، شهرک اکباتان و ارم سبز در این حوالی است. همچنین تاکسی‌ها و اتوبوس‌های داخلی و بیرونی شهرک نیز کار را برای ساکنین راحت‌تر کرده است. در این یادداشت نمی‌خواهیم به معرفی و ویژگی‌های کلی اینجا بپردازیم، بلکه قصد داریم از یکی از بهترین و خاص‌ترین واحدهای شهرک بگوییم: اجاره آپارتمان دوبلکس در شهرک اکباتان با قیمت‌هایی باورنکردنی. چرا باورنکردنی؟ با نگاهی به آگهی‌های سایت دیوار خودتان به این نتیجه خواهید رسید.

شاید تصور کنید اقامت در خانه‌های دوبلکس حتما باید در بالاشهر صورت بگیرد یا برای سکونت در یک آپارتمان دوبلکس قطعا باید پول زیادی خرج کرد. خانه‌های دوبلکس شهرک اکباتان که از همان سال‌های دور، زمانی که در تهران تک و توک دوبلکسی بود، معامله می‌شد. مزیت خانه‌های دوبلکس علاوه بر ظاهر لاکچری آن‌ها، این است که برای اتاق‌ها و نشیمن فضای کاملا جداگانه‌ای وجود دارد. علاوه بر همه این‌ها، شیب پله‌های دوبلکس‌ها در اکباتان به گونه‌ای است که کمترین فشار به زانوی اهالی خانه وارد می‌شود. بیشترین خانه‌های دو طبقه این محله در میان 19 بلوک فاز دو پراکنده شده‌اند؛ حالا اگر شما هم مثل ما مشتاق هستید تا بدانید قیمت رهن و اجاره خانه  و آپارتمان دوبلکس در شهرک اکباتان به چه صورتی به رهن و اجاره می‌رسند، همینجا بمانید.

به بخش هیجانی ماجرا می‌رسیم؛ وارد سایت دیوار می‌شویم تا با کمک آگهی‌ها و مقایسه آن‌ها با یکدیگر به حدود قیمت اجاره این خانه‌ها دست پیدا کنیم. برای مثال در این سایت یک واحد آپارتمان 176 متری، سه خوابه واقع در فاز دو و دوبلکس به همراه پارکینگ و انباری در زیر بلوک با 100 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه دو میلیون و 600 هزار تومان اجاره آگهی شده است. دقت داشته باشید تعداد زیادی از واحدهای شهرک اکباتان، پارکینگ ندارند که البته از این بابت جای نگرانی نیست. خیابان‌های شهرک به قدری وسیع هستند که همواره جای پارک پیدا می‌شود. همچنین امنیت در اینجا بسیار بالا است و ماشین‎های گشت پلیس 24 ساعته در سطح شهرک در رفت و آمد هستند. در آگهی دیگری ارزش‌گذاری یک آپارتمان 124 متری دوبلکس، دو خوابه و با پارکینگ و انباری این‌چنین تعیین شده است: 190 میلیون تومان رهن کامل. همچنین در موردی دیگر، 175 متر واحد دوبلکس، سه خوابه، بازسازی شده، بدون پارکینگ و انباری 100 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه دو میلیون و 400 هزار تومان اجاره می‌خواهد. همانطور که از آگهی‌های اجاره خانه دوبلکس در شهرک اکباتان در سایت دیوار پیداست، بیشتر دوبلکس‌های این شهرک دو خوابه یا سه خوابه هستند.

2121

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *