آموزش حرفه‏ ای تکنیک های برش و دوخت

آموزش حرفه‏ ای تکنیک های برش و دوخت


سلام دوستان عزیزم

به دلیل درخواست های فراوان شما عزیزان مبنی بر تهیه فیلم برای آموزش های تصویری سایت، بخش حرفه ای شو را در هنربازار راه اندازی کردیم و امروز اولین محصول این بخش را تقدیم نگاهتان می کنیم. بخش حرفه ای شو شامل بسته های آموزشی در قالب فیلم بر روی دی وی دی خواهد بود که کلاس های آموزش هنری را به منزل شما می آورد.

بسته آموزش حرفه‏ ای ” تکنیک های برش و دوخت”، بخشی از سری آموزش های دوره نازک دوزی است که قصد داریم همه بخش های این دوره را به مرور برای شما عزیزان آماده کنیم تا با دیدن این فیلم ها که مطابق با کلاس های خصوصی خودم  و بسیار کامل است دیگر نیازی به رفتن به هیچ آموزشگاهی پیدا نکنید.

بسته آموزش حرفه‏ ای ” تکنیک های برش و دوخت”، شامل ساعت ها فیلم آموزشی در قالب دی وی دی است که از تمام مراحل صفر تا صد برش، لایی کاری، اتوکاری و دوخت یک مانتو (تصویر زیر) تهیه شده است که در طی کار تمام نکات و تکنیک ها توضیح داده شده است.

نکته ای که لازم می بینم توضیح دهم این است که بخش آموزش تکنیک های برش و دوخت در خیاطی هیچ ارتباطی به متد یا روشی که شما با آن الگویتان را رسم می کنید ندارد و برای همه متدها اعم از گرلاوین، مولر، متریک، ABM، الگوهای آماده رگالی یا روش های بدون الگو نیز قابل استفاده است.

البته بیان ریز مطالب ارائه شده در این بسته بسیار سخت است چون مطالب با ریزه کاری های فراوان بیان شده ولی درکل شاید بتوان فیلم ها را در سرفصل های زیر خلاصه کرد:

۱) معرفی وسایل و ابزار لازم در برش و دوخت خیاطی

۲) نکات بسیار مهم در طریقه صحیح پهن کردن پارچه برای برش

۳) آموزش قراردادن صحیح الگوها روی پارچه و راستاگیری

۴) زاپاس گذاری صحیح برای برش

۵) نکات مهم در برش صحیح پارچه

۶) شناخت لایی ها و آموزش دو روش مهم در لایی کاری اجزای لباس

۷) نکات بسیار مهم در چسباندن لایی ها

۸) آموزش تکنیک های صحیح دوخت با چرخ بدون نیاز به کوک زدن با دست یا استفاده از کاربن و رولت

۹) آموزش اتوکاری صحیح و حرفه ای برش ها

۱۰) آموزش دوخت حرفه ای سجاف به بالاتنه با تمام ریزه کاری ها

۱۱) آموزش همه نکات و تکنیک ها برای داشتن دوختی تمیز و حرفه ای

۱۲) آموزش نصب حرفه ای آستین

۱۳) آموزش اتوکاری صحیح آستین قبل و بعد نصب

۱۴) آموزش نکات تکمیلی درباره نصب آستین

علاوه بر موارد بالا، چند تکنیک دوختی هم که در مدل مانتوی موردنظر نیاز بود را نیز در این بسته آموزش داده ایم که عبارتند از:

۱) آموزش تکنیک دوخت زاویه ها در خیاطی

۲) آموزش دوخت نوار اریب تزئینی

۳) آموزش تکنیک دوخت نیش یا نیش دوز

۴) آموزش نکات لازم برای برش و دوخت یک مدل آستین ژورنالی استفاده شده در مدل

این بسته آموزشی به جرأت کاملترین بسته آموزش خیاطی در زمینه مراحل برش، لایی کاری، اتوکاری و دوخت است که شما را از هرنوع کلاس خیاطی بی نیاز می کند و برای شهرستانی های عزیز که به آموزشگاه خوب خیاطی دسترسی ندارند یا عزیزانی که به هردلیلی نمی توانند به کلاس حضوری بروند بسیار مفید خواهد بود.

برای تهیه این بسته آموزشی پرمحتوا و استثنایی کافی است به شماره ۰۹۳۶۱۹۰۶۶۲۶ در واتس اپ پیام دهید یا به پیج های Honarbazaar@ یا reihan_sewing@ در اینستاگرام دایرکت دهید.

هزینه بسته آموزش حرفه ای تکنیک های برش و دوخت ۲۷۰ هزار تومان است که برای ۱۰ نفر اولی که ثبت سفارش انجام دهند با ۵۰ هزار تومان تخفیف به مبلغ ۲۲۰ هزار تومان تقدیم می گردد.

سایت چرخ خیاطی sewingwheel.ir برای راحتی شما بازدید کننده های جدید مطالب رو از سایت honarbazaar.com جمع آوری میکند تا راحت دسترسی به مطالب داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *