آخرین وضعیت جاده‌ها/ ۶ محور مواصلاتی مسدود شد؛ ترافیک در جاده‌های شمالی

آخرین وضعیت جاده‌ها/ ۶ محور مواصلاتی مسدود شد؛ ترافیک در جاده‌های شمالی


آخرین وضعیت جاده‌ها/ ۶ محور مواصلاتی مسدود شد؛ ترافیک در جاده‌های شمالی

به گزارش خبرآنلاین، براساس اعلام پلیس راه راهور ناجا آخرین وضعیت جاده‌ها به شرح زیر است: 

بارش باران:
استان های مازندران (اکثر محورها) و گلستان(محور علی آباد-آزادشهر)

🌫مه گرفتگی با کاهش دید:
محور فیروزکوه(محدوده گدوک)

🌪گرد و خاک شدید:
استان لرستان(اکثر محورها)

ترافیک:
1-مسیر شمال به جنوب محورهراز(از پارک جنگلی آمل تا نارنجستان)-سنگین و محدوده های تونل تکاور,لاسم و منظریه هردو مسیر رفت و برگشت پرحجم
2-مسیر شمال به جنوب محدوده های مرزن آباد تا دزبن,هزارچم,پل زنگوله,تونل کندوان,پیچ سرهنگ,سه راهی دیزین,تونل7,تونل5 ,سد کرج-سنگین و طول محور پرحجم , مسیر جنوب به شمال محدوده های آدران,سد کرج,سه راهی دیزین و دهانه جنوبی تونل کندوان-نیمه سنگین و طول محور پرحجم
3- طول هر دو مسیر (رفت و برگشت)محور فیروزکوه-پرحجم
4-استان گیلان (هر دو مسیر رفت و برگشت محورهای لوشان,منجیل,رودبار)-پرحجم
5-طول هر دو مسیر (رفت و برگشت) آزادراه های تهران-کرج و کرج-قزوین-پرحجم
6-استان خراسان رضوی (آزادراه ملک آباد-مشهد و محورهای قوچان-مشهد و تربت حیدریه-مشهد) -پرحجم

همچنین سرهنگ نادر رحمانی  درباره آخرین وضعیت جاده‌های کشور افزود: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی تا این لحظه شاهد بارش پراکنده باران در اکثر محورهای استان‌های گیلان و مازندران همچنین محور آشخانه – بجنورد در استان خراسان شمالی هستیم. همچنین در اکثر محورهای استان اردبیل، محور کرج – چالوس در محدوده هزارچم و محور فیروزکوه در محدوده گدوک مه‌گرفتگی گزارش شده است.

وی در ادامه گفت: در مسیر شمال به جنوب محور هراز از پارک جنگلی آمل تا نارنجستان- ترافیک سنگین و در محدوده‌های تونل تکاور، لاسم و منظریه هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم است. در مسیر جنوب به شمال محور کرج – چالوس از ابتدای محور تا تونل شماره ۷ نیز ترافیک سنگین و طول محور پرحجم گزارش شده است. در طول هر دو مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم. استان گیلان در هر دو مسیر رفت و برگشت محورهای لوشان، منجیل و رودبار، طول هر دو مسیر رفت و برگشت آزادراه‌های تهران – کرج و کرج – قزوین و استان خراسان رضوی، آزاد راه ملک‌آباد به مشهد و قوچان – مشهد و تربت حیدریه – مشهد نیز دارای ترافیک پرحجم هستند. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

رحمانی از مسدود بودن شش محور خبر داد و اظهارکرد: محور اولنگ – شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور دیزین – شمشک در استان‌های تهران و البرز و محور فرعی گنجنامه – تویسرکان در استان همدان مسدود هستند همچنین در استان ایلام، محور دره‌شهر – پل‌دختر محدوده واریانات چشمه شیرین به علت ریزش کوه مسدود شده و مسیر جایگزین آن جاده قدیم چشمه شیرین است. استان خوزستان محور شوش -فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل و محور پونل به خلخال در استان‌ گیلان به علت ریزش کوه مسدود شده‌اند.

 

 

 

۴۲۴۲

منبع: سایت خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *